Mokety Tank ir Summer Five

Mokety Tank ir Summer Five

Spalio 27 d. Fluxus Ministerijoje renkasi visi alternatyvaus roko mylėtojai. Ant Fluxus Ministerijos scenos pasirodys dvi jaunos muzikinės grupės – „Summer Five” ir „Monkey Tank”.

Alternatyvųjį roką bei mental grunge stiliaus muziką atliekanti grupė „Summer Five” įsikūrė 2011-ųjų vasarą Vilniaus senamiestyje. Tačiau „Summer Five” nėra scenos naujokai – grupės nariai susibėgo iš skirtingų kolektyvų, tokių kaip „Sportas”, „Obscure” ir „Brosided”. Grupės pavadinimas susijęs su Vasaros g.5 esančia psichiatrijos ligonine, o jei dar tiksliau – su dešimtu jos korpusu, kur gydomi psichologinius sutrikimus turintys pacientai. „Summer Five” logotipe pavaizduota viena iš Rorschach‘o psichologinio testo rašalo dėmių, kurią galima interpretuoti įvairiai.

Susipažinti su „Summer Five” muzika galima žemiau pateiktose nuorodose:
https://www.youtube.com/watch?v=PTc9t0duXqA
http://soundcloud.com/summerfive/summer-five-sponge
http://soundcloud.com/summerfive/summer-five-hey-whats-goin-on 

„Monkey Tank” – 2012 m. šviežiai susikūrusi alternatyvaus roko grupė. Jau ne naujokų scenoje trio siūlo galingą sunkių gitarų ir indie, disco grunge mišinį. Grupės nariai ankstyvą pavasarį susibūrė iš tokių neblogai žinomų kolektyvų kaip „Moondust”, „Part Time Porn” bei „Kiauras Kibiras”. 

Pusmetį grupė intensyviai kūrė, eksperimentavo ir dėliojo savo pirmąją koncertinę programą. Liepos mėnesį debiutavę grupės „Karma” gimtadienyje, „Monkey Tank” patraukė į studiją pirmiesiems demo įrašams. Rugpjūčio 20 d. internetinėje erdvėje pasirodė pirmasis demo singlas pavadinimu „Home”. 

Taisyklė Nr. 1 visiems ateisiantiems į grupės „Monkey Tank” koncertus: „It takes two to tango”.

Susipažinti su grupės atliekama muzika galima žemiau pateiktose nuorodose:
http://www.youtube.com/watch?v=M3K-fcAfHMY&feature=plcp
http://www.youtube.com/watch?v=_DzEbvZ2PjU&feature=plcp
http://www.youtube.com/watch?v=Wv-8tEkfvDU&feature=plcp

DAUGIAU