Mokinukės. DJ: Fat Bunny (Kiškių sukilimas DJ Team)

Mokinukės. DJ: Fat Bunny (Kiškių sukilimas DJ Team)

Kovo 21 -ąją  Klaipėdos klube “Nesė Relax”  į sudėtingą suaugusiųjų gyvenimą bus iškilmingai palydėta grupė “Mokinukės” .  Šventinio vakarėlio metu žavi dainininkių ketveriukė iš Marijampolės žada trankiai ir saldžiai atsisveikinti su sceniniu mokyklos suolu ir viešai pasinerti į studentišką gyvenimą.

Nors visoje Europoje geidžiausia merginų dovana mokyklos baigimo proga – krūtų didinimas, grupę “Mokinukės”  nekamuoja jokie kompleksai. Todėl tik kovo 21 d. balsingų ir dosnių dzūkių  virsmą į studentes stebėsiantiems klubo “Nesė Relax”  lankytojams jos žada itin  saldžius siurprizus.

Šventinio vakarėlio desertu grupė “Mokinukės”  skelbia ledus su šviežiomis braškėmis: šį gardėsį klubo “Nesė Relax” publikai kiekviena iš dainininkių įteiks iš rankų į rankas.
Be to,  per vieną naktį įvyksiančiame paskutiniame  “Mokinukių” skambutyje  ir organizuojamose “šviežiai iškeptų” pirmakursių fuksių krikštynose  nestigs ir kitų ypatingų pasiūlymų.

“Tik kovo 21-ąją visų į Klaipėdos klubą “Nesė Relax”  ateisiančių merginų laukia saldus, putojantis siurprizas, o stipriajai lyčiai pasiūlysime ne tik inksmintis kartu su “Mokinukėmis” ir šėlti iki paryčių, bet  ir priimti nuoširdžius linkėjimus iš Škotijos.  Vakaro gėrimo  – “William Grant’s”   – pasiūlysime skanauti už išskirtinę – pusketvirto lito kainą”,- sakė “Nesė Relax” Renginių vadovas Irmantas Karpis.

Daugiau informacijos – www.nesepb.lt, tel. 8 700 555 55.

DAUGIAU