Mokinukės (Šiauliai)

Mokinukės (Šiauliai)

Legendinė merginų grupė „Mokinukės“ skelbia šventinius koncertus: aplankys tris miestus

Viena garsiausių Lietuvos popmuzikos grupių „Mokinukės“ skelbia šventinių koncertų gastrolės. Legendinė merginų grupė šių metų pabaigoje surengs tris koncertus didžiosiose šalies arenose. Grupės „Mokinukės“ didieji šventiniai koncertai vyks: gruodžio 6-ąją dieną „Kalnapilio“ arenoje Panevėžyje, gruodžio 14-ąją dieną „Švyturio“ arenoje Klaipėdoje ir gruodžio 25-ąją „Šiaulių“ arenoje Šiauliuose. Didžiuosiuose šventiniuose koncertuose „Mokinukės“ atliks visus didžiausius savo hitus.

„Mokinukės“ – „Melagis“: https://youtu.be/DUyHTp5zWOY

Vieša bilietų prekyba į grupės „Mokinukės“ didžiuosius šventinius koncertus didžiosiose Panevėžio, Klaipėdos ir Šiaulių arenose prasidės jau šį penktadienį (gegužės 31 d.) nuo 10 val. visose „Bilietai.lt“ kasose ir internete: www.bilietai.lt. Dviem dienom anksčiau, trečiadienį (gegužės 29 d.), nuo 10 val. pirmieji bilietus galės įsigyti „Live Nation Lietuva“ koncertų klubo nariai (http://bit.ly/LiveNationConcertClub). 

2023 m. pabaigoje savo karjeros 20-mečiui paminėti skirtą anšlaginį koncertą „Žalgirio“ arenoje Kaune surengusios „Mokinukės“ vėl grįžta. Pagrindinių metų švenčių proga viena garsiausių šalies merginų grupių surengs didžiuosius šventinius koncertus Panevėžyje, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Trijų šalies miestų didžiųjų arenų scenose žiūrovai išgirs ir išvys visas grupės „Mokinukės“ dainininkes – Simoną Nainę, Ievą Vaitiekūnienę, Irūną Puzaraitę-Čepononienę, Inetą Puzaraitę-Žvagulienę, Kristiną Šerkšnienę ir Rūtą Žilionytę. 

Daugiau nei 20 metų šalies muzikos padangę drebinusios ir tūkstantines gerbėjų minias subūrusios „Mokinukės“ grįžta. Šių metų gruodžio mėnesį merginų grupė surengs įspūdingus, nostalgijos kupinus, koncertus, kurių metu pasirodys originaliu sąstatu. Pasak grupės narių, tai bus tarsi klasės susitikimas, kuriame yra laukiamas kiekvienas.

Didžiulės sėkmės sulaukusi merginų grupė savo laiku tapo tokia populiari, kad galėjo didžiuotis rekordiniais įrašų pardavimais ir koncertuodavo beveik kasdien. Daugelis popmuzikos gerbėjų moka tokių grupės hitų kaip „Melagis“ ar „Užrakinta surakinta“ tekstus, todėl ir šiandien grupę „Mokinukės“ daugelis prisimena su didžiule nostalgija.

„Mokinukės“ – „Užrakinta, surakinta“: https://youtu.be/wIm8WNHvOeQ

„Mokinukės“ – Simona Nainė, Ieva Vaitiekūnienė, Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Ineta Puzaraitė-Žvagulienė, Kristina Šerkšnienė ir Rūta Žilionytė, o taip pat, žinoma, jų vadovė Laima Lapkauskaitė – nusprendė vėl grįžti į sceną. Šių metų gruodžio 6-ąją dieną „Kalnapilio“ arenoje Panevėžyje, gruodžio 14-ąją dieną „Švyturio“ arenoje Klaipėdoje bei gruodžio 25-ąją „Šiaulių“ arenoje Šiauliuose merginos surengs grandiozinius koncertus.

„Emocijos, prisiminus grupės veiklą, visuomet yra šiltos, malonios ir keliančios šypseną. Tas laikais mes visos gyvenome kartu, tad buvo ir pykčių, kurie dabar kelia juoką, ir juokingų nutikimų. Žinoma, koncertai buvo įspūdingi. Neretai susirinkdavo tiek žmonių, jog netilpdavo į salę ir reikėdavo tą pačią dieną skelbti papildomus koncertus. Iki šiol atsimename žmonių minias su plakatais – jie mokėjo visas mūsų dainas atmintinai ir dainuodavo kartu su mumis“, – prisimena merginos.

Didžiausiose trijų šalies miestų arenose vyksiančiuose grupės „Mokinukės“ koncertuose merginos atliks visus ryškiausius savo hitus. Pasak grupės vadovės Laimos Lapkauskaitės, pagrindinis koncertinių gastrolių tikslas – sukurti ilgai lauktą susitikimą, iš kurio kiekvienas išsineštų geriausius prisiminimus.
„Manau, kad geriausias žodis apibūdinti visa tai, ką šiuo metu ruošiame – „nostalgija“. Tikiuosi, šis jausmas nudžiugins ir gerbėjus, kurių „Mokinukės“ turi labai daug“, – sako Lina Lapkauskaitė.

Vienos garsiausių Lietuvos popmuzikos grupių „Mokinukės“ didžiuosius šventinius koncertus, vyksiančius gruodžio 6-ąją dieną „Kalnapilio“ arenoje Panevėžyje, gruodžio 14-ąją dieną „Švyturio“ arenoje Klaipėdoje ir gruodžio 25-ąją „Šiaulių“ arenoje Šiauliuose, pristato didžiausias Baltijos šalių koncertų rengėjas „Live Nation Lietuva“.

 

Išankstinė prekyba su kodu nuo gegužės 29 d. 10:00.
Registracija į Live Nation klubą čia…
Vieša prekyba nuo gegužės 31 d. 10:00

Kviečiame įsigyti bilietus ir stebėti renginius iš pamėgto Šiaulių arenos VIP lounge (3a.).

VIP lounge erdvės privalumai:
–    Geriausio matomumo vietos (prieš sceną);
–    Galimybė mėgautis renginiu draugų kompanijoje – įsitaisius pirmoje minkštasuolių eilėje arba antroje prie staliukų.
–    VIP įėjimas ir liftas į VIP erdvę;
–    Rūbinė tik lounge svečiams;
–    Asmeninis aptarnavimas bei maisto ir gėrimų užsakymas prie staliukų.
–    Lounge duris atveria 1,5 h iki renginio.

Jei turite klausimų, dėl VIP lounge minkštasuolių ar staliukų, prašome kreiptis tel.nr. +37068248822. Dėl bilietų įsigijimo didesnei grupei prašome kreiptis el. paštu: [email protected]

Kontaktiniai duomenys, dėl išankstinio gėrimų, užkandžių užsakymo renginių metu kreiptis El.p. [email protected]; Tel. nr. +37068549300; +37061616645.

 

Durys atidaromos: ~18:30
Renginio trukmė:
~2:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

DAUGIAU