Moksleivių paroda „Stebuklingas popierius“

Moksleivių paroda „Stebuklingas popierius“

Dinozaurai ir naminiai gyvūnai, ryškiaspalvės gėlių puokštės ir pilys ar Londono Vestminsterio abatija ir visai tai Klaipėdos moksleivių sukurta naudojant tik popierių ir klijus – tokie darbai pristatomi uostamiesčio prekybos ir pramogų centre „Akropolis”, kur iki balandžio pabaigos vyksta paroda „Stebuklingas popierius”.
Moksleivių saviraiškos centro suorganizuotame Klaipėdos miesto mokinių popieriaus darbų parodoje-konkurse dalyvavo 2-10 klasių moksleiviai. Konkurso darbai atlikti pačia įvairiausia technika: origami, stendinio modeliavimo, kvilingo, apimtinio modeliavimo, kusudamo ir kirigami.
Pasak konkurso organizatorių, greičiausiai tokius darbelius galima sukurti per dieną, tačiau padaryti kai kuriuos jų, pavyzdžiui, stendinio modeliavimo architektūrinius statinius – pilis, gali užtrukti ir visą mėnesį iki bus sudėliotos visos sienos, langai ir durys.
„Eksponuojami konkurso laureatų darbai tiesiog pribloškia savo išradingumu ir sudėtingumu. Juk tik iš popieriaus ir klijų, o kartais ir vien tik iš popieriaus sukurti pilis ar visas naminių gyvūnėlių kolekcijas vaikams reikėjo ir kūrybingumo, ir kantrybės “, – sako Klaipėdos „Akropolio” valdytojas Ovidijus Zibalis.
Klaipėdoje tokia moksleivių darbų paroda vyksta jau antrą kartą. Pernai vaikų darbai buvo eksponuojami vienoje iš uostamiesčio bibliotekų, o šiemet paroda atidaryta „Akropolyje”, kur su kūriniais galės susipažinti dešimtys tūkstančių klaipėdiečių ir miesto svečių.

DAUGIAU