MONDAY AFTER WORK

MONDAY AFTER WORK

Dauguma nemėgsta pirmadienių, o taip pat tų, kurie mėgsta pirmadienius. O kas juos mėgsta klausi?
Pirmadieniai turbūt yra nieko tokio tik tiems, kurie dirba 12 valandų per parą, savaitgaliais ir net per atostogas. Tada pirmadienis tikrai yra eilinė diena.
Mūsų tikslas, kad pirmadieniai būtų ne tik nieko tokio, bet įdomūs ir laukiami, todėl nuo šiol organizuojame MONDAY AFTER WORK.

Idėja yra rinktis pirmadieniais po darbų mūsų terasoje. Čia visada groja muzika. Būriuojasi ofisiniai draugai. Dalinasi VŽ aktualijomis.

Šį pirmadienį klausysimės kaip groja Manfredas, suksime cukraus vatą ir gersime pieno kokteilius, o vėliau prasidės kinas.

22:00 KINAS
„Rojaus beieškant“
2013 Geriausio trumpametražio dokumentinio filmo nominacija Nacionaliniuose kino apdovanojimuose „Sidabrinė gervė“ laimėjęs filmas. Filmas dokumentuoja režisieriaus Tomo Smulkio siekį susitikti ir dirbti su švedų režisieriumi Rojumi Andresonu. Rojaus beieškant, Stokholmas tampa svarbia laukimo dalimi. Bet ar gali svajonės išsipildyti?

„Lernavan“
Po ilgo laiko nebuvimo gimtinėje likimas priverčia tėvą ir sūnų ją aplankyti. Tačiau tokios vietos nėra ir niekas net negirdėjo. Staiga atsiranda keistas autobusas, kuris važiuoja į tą vietą ir vieninteliais keleiviais yra tėvas ir sūnus. Po ilgos kelionės autobusu, atvyksta į keistą vietą, kur nėra nei namų, nei žmonių, nei gamtos, nei žemės… stovi tik balti – kaip baltas, dar neprirašytas lapas – kalnai.

Taigi įsimink – MONDAY AFTER WORK „Lofto“ kieme kiekvieną pirmadienį. Vieta ir diena atrasti gyvenimo džiaugsmą be pirmadieninio „pachmielo“.

Terasa atsidaro 19:00

DAUGIAU