Moteriškumo ir nefrito kiaušinio praktika Klaipėdoje

Moteriškumo ir nefrito kiaušinio praktika Klaipėdoje

Moteriškumo ir nefrito kiaušinio praktika – tai praktinis seminaras, kuriame mokomasi gyventi pozityviai, mylėti save, stiprinti subtiliuosius raumenis ir atskleisti savo moteriškumą.

Seminarą ves dao meistro Manteko Čijos (Mantak Chia) sertifikuota instruktorė Edita Esenku, kuri aktyviai moko moteriškų praktikų ir darbo su nefrito kiaušiniu niuansų. Šį kartą seminaras rengiamos klaipėdietės dulos Ievos iniciatyva. Tai žmogus, kuris padeda besilaukiančioms ir ką tik pagimdžiusioms moterims. Ieva atkreipė dėmesį: “Dubens dugno rumenys laiko dubens ir pilvo organus. Nėštumo metu šie raumenys taip pat laiko jūsų didėjančią gimdą ir kūdikį. Vieni dažniausių negalavimų nėštumo pabaigoje ir pagimdžius yra šlapimo nelaikymas bei hemorojus. Taip pat labai svarbu išmokti ne tik įtemti, bet ir atpalaiduoti šiuos raumenis, kas labai svarbu gimdymo metu.” Seminaro metu pasisakys ir dula Ieva, pasidalins savo darbo su gimdyvėmis patirtimi.

 

Seminare išmoksite pratimų, kurie:

  • padeda sugrąžinti makštį po gimdymo į normalią būseną,
  • padeda sutrumpinti ir palengvinti menstruacijas,
  • padeda išvengti PMS simptomų,
  • įtakoja šlapimo nelaikymo problemos sprendimą,
  • išmokstama patirti malonumą su partneriu,
  • gerėja santykiai poroje.

 

Seminaro metu išmoksite trumpos vidinės šypsenos meditacijos, kuri nuteiks pozityviai. Atliksime krūtų masažą, kuris padeda išsivaikščioti limfai ir palaiko mūsų krūtis sveikas. Sužinosite, kaip treniruoti savo subtiliuosius raumenis be nefrito kiaušinio ir su juo. Plačiau kalbėsime apie nefrito kiaušinio naudą, naudojimą, kaip išsirinkti tinkamiausią kiaušinį, kaip ilgai galima jį nešioti, kokius pratimus galima atlikti su nefrito kiaušiniu ir t. t. Seminare galėsite įsigyti nefrito kiaušinį (kaina 60 Eur). Gyvai seminare su nefrito kiaušiniu nedirbsime, apsirenkite patogiais drabužiais nevaržančiais judesių.

NEFRITO KIAUŠINIS – tai iš natūralios nefrito uolienos pagamintas ovalus kiaušinio formos akmuo su skylute virvutei. Nefrito kiaušinio praktika siekia senovės kinų laikus, kai ši intymios srities treniravimo priemonė buvo žinoma tik siauram imperatoriškajam ratui. Sužinok plačiau seminare!

Seminare gali dalyvauti negimdžiusios merginos ir gimdžiusios moterys (net ir pagimdžius prieš 10 metų makštis be papildomų treniruočių į pradinę būseną negrįžta). Besilaukiančios gali išklausyti seminarą, tačiau aktyviai praktikas rekomenduojama atlikti jau po gimdymo.

Trijų valandų seminaro kaina 30 eur.

 

Išsamiau apie praktikas: www.gydomojitaomeile.com

Nefrito kiaušinį galite įsigyti seminare arba prieš tai čia: www.nefritokiausinis.lt

 

IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA BŪTINA!

Registracijos forma: https://goo.gl/forms/SZkHnb70IPLnhN7X2

tel. 864024196, [email protected]

***

Straipsniai apie Editą Esenku ir dao praktikas

*DELFI: https://bit.ly/2KKiZeG

*žurnale RAKTAS: https://bit.ly/2EqHDfK

*verslimama.lt: https://bit.ly/2wk90cB

*žurnale LAIMA: https://bit.ly/2JqocaT

*tinklaraštyje “Kasdienybės kodas”: https://bit.ly/2qapj5J

DAUGIAU