Moterų penktadienis Druskininkų vandens parke

Moterų penktadienis Druskininkų vandens parke

Senovės lietuviai pavasario lygiadienį – ypatingą dieną, kai diena susilygina su naktimi, pažymėdavo apeigomis, šokiais, dainomis ir linksmybėmis. Jie tikėjo, kad pavasario lygiadienio rytą išsimaudžius iš rytų tekančioje upėje, ištisus metus būsi doras ir sveikas. Druskininkų vandens parkas, interpretuodamas senovės papročius, pasitikdamas astronominį pavasarį ir prisimindamas gražias maudynių tradicijas,  kovo 20-ąją dieną skelbia moterų penktadieniu.

 

Kovo 20-ąją siūlome ne tik vandens malonumus baseine bei masažuojančiose kūną sūkurinėse voniose, bet ir 18 skirtingų pirčių, kuriose vyks veido kaukių procedūros bei moterų vanojimas. Kovo 20-osios vakare nuo 20 val. pirčių erdvėje moterų lauks romantiškas dainas atliekantys grupės „N.E.O.” vaikinai, apatinių drabužių bei juvelyrinių papuošalų kolekcija, grojant saksofonistui Tomui Čiukauskui, Hamam procedūros, nemokami nugaros ir pėdų masažai, atliekami SPA centrų  profesionalų. Visos vakare dalyvausiančios moterys bus vaišinamos putojančiu vynu, šokoladiniu rankų darbo saldainiu bei šviežiai spaustomis, tik moterims skirtomis, sultimis.

 

Žinoma būrėja, astralogė Vaiva Budraitytė ir žolininkė Adelė Karaliūnaitė tą vakarą moterims patars, kokiomis magiškomis galiomis ar žolelėmis galima išlaikyti jaunystę, grožį bei sveikatą. Stebuklingus būdus, kaip ne tik sužavėti vyrus, bet ir išlaikyti puikias kūno formas, demonstruos choreografė, profesionali pilvo šokio šokėja Irina Berzinskienė, mokysianti moteris pilvo šokių judesių.

 

Pasilepinę masažais bei išmokę pilvo šokio, vakaro dalyvės galės įsiamžinti su indės, japonės ar dvaro damos kostiumais ir gauti dovanų fotografiją, priminsiančią moterų penktadienį. Moterų vakarą vainikuos loterija, kurioje vakaro dalyvės galės laimėti nakvynę viešbutyje, tailandietišką masažą, pramogas vandens parke ir sidabrinį papuošalą. Visos pramogos, numatytos moterims, bus nemokamos, kainuos tik įėjimas į vandens parką, pvz., 4 valandos – 60 Lt.

 

Toks vakaras, skirtas tik moterims, Druskininkų vandens parke rengiamas pirmąjį kartą. Jo metu  18-os pirčių erdvėje „Alita” bus tik moterys, raginamos maudymosi kostiumus palikti už pirčių durų ir pasimėgauti atliekamomis pirčių procedūromis su ekologišku medumi, Juodosios jūros druska bei pajusti tikrąjį vanojimo malonumą… Vyrai į moterų vakarą nebus įleidžiami, tačiau nemokamai galės pramogauti vandens pramogų komplekse bei mėgautis šaltu alumi, parduodamu specialia kaina. Be to, vyrai, džentelmeniškai pasielgę ir kovo 20-ąją pirčių erdvėje palikę  tik moteris, kovo 27 dieną turės galimybę dalyvauti nuogalių vakare ir patys pasimėgauti tik jiems skirtomis procedūromis.

 

Pavasario lygiadienį kviečiame praleisti Druskininkų vandens parke, kuriame pavasario linksmybės tęsis ilgiau nei įprastai – iki 24 valandos.

DAUGIAU