Moterų savaitgalio stovykla su Tibeto tradicine medicina

Moterų savaitgalio stovykla su Tibeto tradicine medicina

Pieva, upė, Šiaurės indėnų tradicijų įkvėpta aplinka, tipiai ir sapnų gaudyklės, totemai ir amuletai, įkvepiantys saulėtekiai ir nuostabūs saulėlydžiai… Toks yra Vinetu kaimas – vieta, kurioje nusprendėme savaitgaliui suburti moteris į mokomąjį-patyriminį pabėgimą, žinių, įkvėpimo ir sveikatinančių procedūrų kupiną savaitgalį. Programa įdomi ir naudinga kūnui, kviečiame registruotis ir pasidovanoti sau dovaną.

Liepos 31-rugpjūčio 2 dienomis stovykloje susipažinsime su natūraliais jaunystės ir sveikatos palaikymo būdais pagal tradicinę Tibeto mediciną, prisiminsime, kaip mylime savo kūną, mokysimės išsilaisvinti nuo įtampos, traumų, nemalonių įvykių sukurtų blokų įvairiose mūsų kūno vietose. Dalyvausime Vinetu kaimo Septynių pojūčių pirtyje. Sužinosime, kaip rūpintis savimi, kad ne tik psichologiškai, bet ir biologiškai jaunėtume, nes įgytos žinios suteiks visai naują supratimą apie save, savo fizinę ir psichinę sveikatą.

Labai tikimės, kad stovyklos misija bus įgyvendinta – jūs grįšite atgimusios, kokybiškai pailsėjusios, dvasiškai pasikrovusios, gavusios daug sau naudingų žinių, atradusios savyje išminties daigus ir sužinojusios tiek individualių kūno priežiūros, savigydos paslapčių, kiek tik jums reikia.

 

Programoje įskaityta viskas:

• dvi nakvynės jaukiame sodybos Vinetu kaimo “salūne”;

• pilnas maitinimas dvi paras (dveji pusryčiai, dveji pietūs ir dvejos vakarienės);

• Tibeto medicinos mokyklos „Sorig Khang International“ padalinio Vilniuje įkūrėjos Anastasijos Žandalinovos paskaitos apie žmogaus kūną, kūno konstitucijas, sveikatos palaikymą įvairiame amžiuje, skirtingų sezonų metu, ir su visu tuo susijusius pokyčius organizme;

• susipažinimas su chorme taškinio masažo procedūra ir procedūrai reikalingų prieskoninių maišelių gamyba;

• individualūs testai savo kūno konstitucijai pagal Tibeto mediciną nustatyti ir individualus šių testų rezultatų aptarimas;

• unikali 4 valandų trukmės Septynių pojūčių pirties procedūra, pravedama Vinetu kaimo šeimininkų;

• du atveriantys, išlaisvinantys ir kūrybiškai įkvepiantys vakarai su sąmoningu šokiu ir meditacija muzikoje, veda VšĮ „Sielos Salos“ vadovė Indrė Šiliauskaitė;

• saulės pasveikinimo joga ir meditacija rytais – kad diena būtų žvali ir nepakartojama!

 

O taip pat nepamirškite, kad į programą būtinai įeina jūsų POILSIS, energizuojančios maudynės upėje ir RAMYBĖ įkvepiančios gamtos ir Šiaurės Amerikos indėnų kultūros apsuptyje!!! Be to, bendru visų pageidavimu, pirmąjį vakarą galime užkurti laužą ir pravesti šamaniškų būgnų ratą!

Stovykloje bus kalbama lietuvių ir rusų kalbomis.

Stovyklos grupė nedidelė, tad kviečiame kuo skubiau registruotis ir užsitikrinti sau vietą. Stovykla šįkart tik moterims, kad galėtume jaustis laisvai, nevaržomai.

 

Daugiau informacijos telefonu 868653405, FB: @SielosSala

El. p. [email protected]

DAUGIAU