Moterų susitikimai “Vakaras sau”

Moterų susitikimai “Vakaras sau”

Mielosios Moterys,

Mes esame tokios pareigingos, atsakingos, rūpestingos, mylinčios, kad kitą kartą pamirštame save. O pamiršusios save palaipsniui imame vis mažiau ir mažiau švytėti. Vietoj to jaučiamės nelaimingos, nesuprastos, išnaudojamos, bambame, irztame ir dėl to tik dar labiau nusimename. Ieškome savęs, vaikštome į paskaitas, seminarus, tačiau iš paskaitų parėjusios į savo kasdienę rutiną, greitai vėl sugrįžtame prie savo įprastinių minčių, žodžių ir veiksmų…

Mums būtina nors retkarčiais ištrūkti iš kasdienės rutinos, mums būtina prasmingai pabendrauti bendraminčių moterų draugijoje apie dalykėlius, kurių vyrai nesupras… 

Tad visas visas smalsias, žingeidžias, atviras naujovėms, atkaklias, ryžtingai nusiteikusias kurti save kaip Moterį, kviečiame į moterų susitikimus „Vakaras sau”.

Šių susitikimų metu mes susipažinsime su savimi, ką tai reiškia būti moterimi, kokias įgimtas savybes turime ir kaip puoselėti savo tyrą, švarų Moterišką pradą. Mes kalbėsimės, sužinosime naujų dalykų, pasitikrinsime žinomus dalykus, medituosime, gausime ir darysime namų darbus, dalinsimės patirtimi ir, be abejo, vaišinsimės! Nes kokie gi gali būti moteriški susitikimai be „ko nors skanaus” prie arbatos? 😉 

Susitikimai vyks kas antrą PIRMADIENĮ nuo 2016 m. sausio 5 d. 18 val. 

Susitikimų trukmė 3 val. 

Susitikimai vyks uždarame moterų rate. 

Kiekvienai moteriai, kad ji galėtų atsiverti, atsiskleisti ir pražysti kaip nuostabus gėlės žiedas, reikalinga jauki, saugi, patikima aplinka. Todėl į susitikimus rinksis tik tos moterys, kurios užsiregistruos. Pasibaigus registracijai naujos narės nebus priimamos. 

Registracija iki sausio 3 d. el.p. [email protected]

Susitikimuose vyksiančios paskaitos grindžiamos Vedomis, žiniomis, kurios pritaikytos praktikoje keičia gyvenimus į gerą. 

Susitikimų temos ir datos:
Sausio 4 d. – Susipažinimas. Pagrindiniai dalykai, be kurių neįmanoma teisingai taikyti žinių apie moteriškumą. Bazinės žinios, kurios labai naudingos kiekvienai bet kokioje gyvenimo situacijoje. Kokia išvis prasmė gilintis į moteriškumą, kokia iš to nauda? Namų darbai.

Sausio 18 d. – Namų darbų aptarimas. Atpalaiduojanti ir gydanti šviesos meditacija.

Vasario 1 d. – Nuostabios nuostabiosios Radharanės savybės, kurias turime ir mes. Namų darbai.

Vasario 15 d. -. Namų darbų aptarimas. Mėnulis: ką jis duoda kiekvienai moteriai? Mėnulio meditacija.

Kovo 7 d. – “Geros mergaitės” sindromas. Kaip jis sugriauna gyvenimus. Namų darbai.

Kovo 21 d. – Namų darbų aptarimas. Harmonizuojanti čakras garso meditacija.

Balandžio 4 d. – Kaip apvagiame vyrus ir nuskurdiname save. Subtilūs energijų mainai, vykstantys čakrų lygmenyje moteriai bendraujant su vyru. Namų darbai.

Balandžio 18 d. – Namų darbų aptarimas. Meilės meditacija.

Gegužės 2 d. – Trys moters grožio lygiai – išorinis, vidinis, dvasinis. Veido mankšta ir savimasažas. Namų darbai.

Gegužės 16 d. – Namų darbų aptarimas. Motinos žemės, „įsižeminimo” meditacija.

Gegužės 30 d. – 5 tobulos žmonos vaidmenys. Visų susitikimų apibendrinimas, pasidalinimas realizacijomis ir… atsisveikinimas….

Susitikimus veda Asta Ivaškevičiūtė (dvasinis vardas Arcana Siddhi devi dasi, dvasinio mokytojo Bhakti Caitanya Svamio mokinė) – beveik 10 metų dirbo reklamos ir rinkodaros srityje, siekė karjeros aukštumų. Tačiau, užlipusi išsvajotos karjeros laiptais, suprato, kad laimės čia nėra. Pradėjusi ieškoti laimės, atrado Reiki, bhakti jogą ir Vedas. Tuomet ji priėmė vieną iš pračių drąsiausių sprendimų – mesti perspektyvią karjerą, sėkmingą darbą ir daryti tai, kas iš tikrųjų teikia džiaugsmo. Taip gimė “Savęs pažinimo ir saviraiškos studija” Vilniuje, kurią įkūrė dvi bendramintės draugės – Asta ir Dainora. Asta Ivaškevičiūtė studijuoja Vedas, o žinias pritaiko savo gyvenime. Ji skaito paskaitas apie moterų ir vyrų santykius, harmoningų santykių kūrimą ir apie tai, kaip gi įsileisti laimę į savo gyvenimą. Daugiau jos paskaitų rasite čia: http://astaivaskeviciute.weebly.com/
Asta taip pat yra Reiki Meistrė-Mokytoja. Reiki yra vienas iš alternatyviosios medicinos gydymo būdų, skirtas dvasiniam, fiziniam tobulėjimui bei psichinei, emocinei ir fizinei žmogaus sveikatai atstatyti. 

Susitikimų kaina: 125 Eur. (į kainą įskaičiuota kava, arbata, užkandžiai).

Registracija el.p. [email protected] Tel. Pasiteirauti: 8 604 20 485 (Asta)

Registracija bus patvirtinta pervedus 40 eur. į VŠĮ Savęs pažinimo ir saviraiškos studijos a.s.: LT957044060007887398, įmonės kodas: 303011485. Likusius 85 eur. sumokėti galėsite grynaisiais atvykusios į pirmąjį susitikimą.

Susitikimai vyks Savęs pažinimo ir saviraiškos studijoje, Vytenio g. 10, Vilnius. Įėjimas iš kiemo pusės.
www.pazinimassaviraiska.lt

Laukiame Jūsų!    

DAUGIAU