„MULTIKS“  koncertas

„MULTIKS“ koncertas

Synthpop grupė „MULTIKS” džiaugiasi išleidžiantys debiutinį albumą „Baltos varnos” bei kviečia į pristatymo koncertą Kaune „Fluxus Ministerijoje” gruodžio 8 d. Muzikantai šį albumą įrašinėjo net penkerius metus.

„Kiekvienas garsas bei nata po ilgų ieškojimų skamba taip, kaip turėtų skambėti. Niekur neskubėjome, mums svarbiausia, kad dainos būtų išbaigtos, kad nebūtų gėda dovanoti albumą klausytojams”, – sako muzikantai – „Valandų valandas praleidę įrašų studijoje, su nekantrumu laukiame ir ruošiamės pristatymo koncertams”.

Ką reiškia ir kodėl „MULTIKS”? Tai tiesiog gražiai skambantis ir „skanus” žodis. Šis žodis gali kelti asociacijų su multiplikaciniais filmais, o tai nėra blogai nes grupės muzika yra spalvinga, nuotaikinga ir stilinga. 

Jei jus žavi nebanalūs ir nenuvalkioti dainų tekstai, svajingos elektrinės gitaros melodijos, vietomis šalti ir aštrūs, o kartais minkšti ir sodrūs sintezatorių garsai, esate daugiau nei laukiami grupės gyvo garso koncerte.

Šio koncerto lankytojai turės galimybę ne tik puikiai praleisti laiką, bet ir pirmieji įsigyti debiutinį grupės albumą „Baltos varnos”, kurį pirmi 100 lankytojų gaus NEMOKAMAI.    

DAUGIAU