Muziejų dienos ir nakties renginiai

Muziejų dienos ir nakties renginiai

Velnių muziejuje, V. Putvinskio g. 64 , Kaune

Gegužės 18 d., šeštadienį,

12, 15, 17 val. vyks nemokamos ekskursijos, kurių metu lankytojai ne tik susipažins su muziejaus ekspozicija, bet ir sužinos daug intriguojančių, netikėčiausių istorijų iš muziejaus gyvenimo. Visą dieną mažuosius lankytojus ir jų tėvelius į magijos ir burtų pasaulį kvies muziejuje gyvenanti ragana Kankara. Iš jos galima bus išmokti burtažodžių, užkalbėjimų, įdomiausių skaičiuočių, sužinoti originalų jaunystės eliksyro receptą.

Visi žiūrovai galės sudalyvauti jiems labiausiai patikusio eksponato rinkimuose. Išvys pačius naujausius, visai neseniai į Velnių muziejų patekusius, velniukus. Apsilankiusius kviesime kurti linkėjimus muziejui ant velniško portreto.

Nuo 19 iki 23 val. laukiame visų drąsuolių nebijančių linksmintis velnių apsuptyje.

Europos muziejų naktį vainikuos britų menininko Steveno Vincento Mitchello darbų parodos „Devil‘s” uždarymo renginys. Ekstravagantiškas, išskirtinio mąstymo ir savitos pasaulėžiūros autorius pristatys naują, tik šiai nakčiai, skirtą instaliaciją. Galėsite gyvai išvysti kaip gimsta S. Mitchello darbai. Atėję į muziejų pasijusite lyg patekę į autoriaus kūrybines dirbtuves.

Ypatingą atmosferą kurs grupės „NEKRO DISKO” muzika. Po „NEKRO DISKO” vardu, prie grotuvų stovi keturi bičiuliai, praeityje ir dabar gerai žinomi pogrindžio veikėjai, siejami su radijo laida „Tamsusis Pirmadienis” (skambėjusia „Tau” eteryje) taip pat su grupėmis „Liūnuosna”, „Xess”, „Mano Juodoji Sesuo”, „Luctus”. Šį kartą į muziejaus erdves atvyksta du komandos atstovai, pasirengę įsukti visus į tamsias muzikos bangas, inspiruotas kūrėjo S. Mitchello darbų.

Renginiai nemokami.

 

DAUGIAU