MUZIKINIS KABARETAS

MUZIKINIS KABARETAS

Kviečiame į šventinį koncertą  „Muzikinis Kabaretas“ su temperamentinguoju ispanų pianistu virtuozu  ir dirigentu Carlos Aragón , tenoru Manuel de Diego, sopranais Nuria Garcia Arres ir Egle Strumskyte.

Spalvingame programos muzikiniame kaleidoskope skambės klasikinio džiazo, miuziklų, ispanų sarsuelos , itališki ir lietuviški kūriniai.

„Esu be galo laimingas gruodžio mėnesį galėdamas koncertuoti Lietuvos publikai su tokiais talentingais, balsingais ir išraiškingais atlikėjais. Šventiniame vakare bus jaučiamas ne tik saulėtas ispanijos ir italijos temperamentas, bet taip pat Amerikietiškojo džiazo ritmai, žinomų miuziklų ir lietuviškų kūrinių melodijos.“ – apie programą atviravo pianistas ir dirigentas  Carlos Aragón.

Neabejotina, kad šiandien Carlosas Aragonas yra laikomas vienu  universaliausių muzikantų Ispanijos muzikos scenoje ne tik dėl savo dvejopo pianisto ir orkestro dirigento vidmens, bet ir dėl jo  plataus repertuaro – nuo pirmųjų  baroko šedevrų  iki miuziklų.

Carlos Aragon ne tik nuolat koncertuose akompanuoja žymiems ispanų atlikėjams, bet ir diriguoja orkestrams, tokiems kaip Malagos filharmonijos, Madrido, Balearų simfoniniams orkestras, Santa Cecilia orkestrui Romoje, Maskvos kameriniui bei Didžiojo teatro orkestrams Rusijoje.

Sopranas Nuria Garcia yra tarptautinio Teresa Berganza dainavimo konkurso laureatė. Ji dažnai dainuoja Karališkajame Madrido Sarsuelos teatre bei Didžiajame Barselonos teatre „Liceu“. Jos repertuaras apima operų, operečių, miuziklų bei ispanų tradicinės operos – sarsuelos žanrus.

Manuel De Diego yra vienas iš žymiausių jaunų operos ir sarsuelos atlikėjų Andalūzijoje. Jis reguliariai pasirodo Malagos Cervantes ir Madrido Sarsuelos teatruose. Tenoras jau ketvirtą kartą dainuos Lietuvos publikai.

Aktorė-daininkė Eglė Strumskytė yra dainavusi Lietuvos nacionalinėje, Kauno, Minsko, Rygos filharmonijose bei kitose prestižinėse koncertų salėse. Koncertavusi su dirigentu Vytautu Lukočiu, prof. Donatu Katkum, pianistais – Žaneta Noreikiene, Birute Asevičiūte, Romualdu Lukošiu, Rimantu Jurkoniu, Linu Dužinsku, Ole Christian Haagenrud, Sarah Tysman, Agnes Wolf, dainavusi kartu su Lilija Gubaidulina, Asta Krikščiūnaite, Viktoru Gerasimovu, Charles Castronovo, Erwin Schrott.

„Kviečiu visus praleisti džiaugsmingą šventinį muzikinį vakarą kartu su mumis.“ – kalbėdamas lietuviškai į koncertą kvietė tenoras Manuel de Diego.

Šventiniai koncertai vyks gruodžio 2 dieną Rokiškio kultūros centre, gruodžio 7 dieną Plungės kultūros centre, gruodžio 30 dieną  Marijampolės  dramos teatre.

DAUGIAU

Kiti renginio laikai:

2017 gruodžio 02 18:30 2017 gruodžio 07 18:30 2017 gruodžio 30 19:00