MUZIKINIS KABARETAS

MUZIKINIS KABARETAS

Šmaikščiausias pianistų virtuozų duetas su sopranu Egle Strumskyte pristato šventinį koncertinį turą  „Muzikinis kabaretas“.
„ Jau treti metai iš eilės, kaip  gruodžio mėnesį pradedame šventinį maratoną su šiuo nuotaikingu kamerinės muzikos koncertu. Šį kartą aplankysime Klaipėdą, Kauną, Šiaulius, Rokiškį, Marijampolę ir, žinoma, Vilnių.  Programoje skambės įvairiausių žanrų muzika su mūsų naujomis aranžuotėmis.“- pakomentavo pianistas R. Lukošius.

Pianistų duetas jau groja kartu daugiau nei 30 metų. Jie yra žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje kaip „pianistai – chuliganai“, kurie meistriškai džiazuoja klasikinę muziką.

Koncertuose skambės ne tik pianistų muzikinės išdaigos, bet ir  publikos pamiltos dainininkės-aktorės Eglė Strumskytė atliekami kūriniai.

„Eglė yra nepaprasta interpretatorė, kuri sugeba ne tik savo natūraliu „belcanto“ balso skambesiu atskleisti įvairiausio žanro muziką, bet ir sukurti vaidybišką atmosferą, kuri, aišku, žavi ne tik mane, bet ir publiką. „ – apie jauną atlikėją kalbėjo baritonas Erwin Shrott

Šventinis „Muzikinio kabareto“ turas prasideda nuo gruodžio 2 d.
Bilietus platina bilietai.lt

DAUGIAU