Muzikinis monospektaklis “UFO”

Muzikinis monospektaklis “UFO”

Kas yra realybė? Kur realybės pradžia, ir kaip ji nutinka? Kas už tai atsakingas, ir kaip galima kažką pakeisti? Šie klausimai suteikia kryptį mūsų pastangoms, o gyvenimams – prasmę. Kviečiame į spektaklį, kuriame istorijos, muzika, personažai, atlikėjai ir žiūrovai persipina į visumą. Persipina į esamą realybę, kurią galima priimti kaip vienintelį įmanomą variantą. Priimti, patirti ir suvokti. Apie tai ir yra šis muzikinis susitikimas.

Realių žmonių išgyvenimais paremta pjesė pasakoja apie kontaktus su nežemiškomis civilizacijomis. Šie įvairių šalių gyventojai susidūrė su kita realybe, kuri visiems laikams pakeitė jų gyvenimus. Tai ne kosminiai laivai ar ateiviai, bet savotiškas susitikimas su visatos sąmone. Tai tarsi tiltas tarp fizinio ir metafizinio pasaulio, materijos ir dvasingumo, tarsi išėjimas už tikrovės, kuria įpratome tikėti, ribų.

„Mane domina, kaip šie įvykiai pakeitė žmonių kasdienybę, santykius su artimaisiais, jų požiūrį į meilę, mirtį, dėkingumą ir tikėjimą Dievu. Šie žmonės ypatingi. Jiems svarbios ramybės ir saugumo sąvokos“, – apie pjesę yra sakęs jos autorius I. Vyrypajevas.

Nebe pirmą kartą I. Vyrypajevo kūrinius į sceną perkeliantis O. Kovrikovas „UFO“ istorijose įžvelgia terapinį poveikį: „Jos tarsi gydo psichologine prasme, nes tai – lyg kelionė į save, leidžianti susivokti, atrasti daugiau aiškumo, lengvumo ir laisvės. Gyvo dialogo forma sukuria realų vyksmo išgyvenimą. Kitaip tariant – teatrą be kaukių ir vaidybos, kuriame vyksta pokalbis apie dvasiai svarbius dalykus“.

Spektaklio metu žiūrovai pasiners į mistiškas gyvos improvizacinės muzikos melodijas, o nežemišką atmosferą kurstys išskirtiniai instrumentų garsai (Hung drum, skambantys krištolo dubenys, metalofonas, būgnai, dambrelis, sintezatorius ir kiti).

Režisierius ir pasakotojas – Oleg Kovrikov
Muzikos atlikėjai: Edgara Babanov – perkusija, Amir Oorzhak – igil, fleita, dainavimas, Dalius Radaitis – styginiai.

Spektaklis vyksta rusų kalba, spektaklio trukmė – 2 val.

Bilietai jau greitai Tiketa.lt

DAUGIAU