Muzikos festivalis I Rockmergė 2019

Muzikos festivalis I Rockmergė 2019

Rokenrolas sielai grįžta – muzikos festivalis „Rockmergė“ vyks liepos 19-22 dienomis.

Vienas pirmųjų roko festivalių ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse pirmą kartą buvo surengtas 1995-aisiais, legendinės roko grupės „Requiem“ lyderio Tomo Krivicko-Psicho ir bičiulių dėka. Užsitęsusi pertrauka neužgesino ukmergiškių širdyse teberusenančios festivalio dvasios ir „Rockmergė“ grįžta!

Roko muzikos festivalis „Rockmergė“ vyks 2019-ųjų liepos 19-22-ąją dienomis, Šventupės kempinge „River camp“ prie Šventosios upės kranto.

Muzikos festivalis „Rockmergė“ suburs aibę gyvos muzikos gerbėjams žinomų scenos žvaigždžių: meilę, laisvę ir muziką jums dovanos BIX, Rebelheart, Arbata, Makchu Pikchu, TurboReanimacija, Gytis Ambrazevičius ir grupė, Bjelle, Wolfsome, Weekends ir daugelis kitų. Šia ypatinga proga vieninteliam bei išskirtiniam pasirodymui ir vėl susiburs festivalio įkvėpėjo Tomo Krivicko-Psicho grupė „Requiem“.

Festivalyje veiklos ras ne tik besilinksminantieji, bet ir aktyvias pramogas mėgstantys, atsipūsti norintys ir su visa šeima atvykusieji. Išpuoselėtoje ir saugioje Kempingo „River camp“ teritorijoje yra lauko tinklinio ir badmintono aikštelės, vaikų žaidimų aikštelė, batutas, galima išsinuomoti baidares ir plaustus arba mėgautis puikiu paplūdimiu prie upės bei nuostabia gamta.

Paskubėkite įsigyti bilietus, nupūskite dulkes nuo festivalinių džinsų ir įsileiskite į savo sielas rokenrolą!

DAUGIAU