Muzikos garsai

Muzikos garsai

Muzikos garsai

R.Rodgerso miuziklą „Muzikos garsai” pastatė režisierius Nerijus Petrokas, dirigentas Julius Vilnonis, dailininkė Virginija Idzelytė. Spektaklio premjera įvyko 1998 m.

Visų laikų populiariausiame miuzikle pasakojama, kaip jauna vienuolė Marija siunčiama išbandymui – kelis mėnesius ji turi prižiūrėti rūstaus kapitono fon Trapo vaikus. Tačiau atvira merginos širdis ir stebuklingi muzikos garsai sušildo kapitono širdį ir pakreipia Marijos gyvenimą kita vaga.

Pagrindinius vaidmenis atlieka ir dainuoja Rita Preikšaitė ir Rūta Zaikauskaitė, Gediminas Maciulevičius ir Juozas Malikonis, Sabina Martinaitytė ir Giedrė Juknevičiūtė, Kristina Siurbytė ir Ieva Vaznelytė, Faustas Januška, Raimondas Baranauskas.
 
Spektaklyje dalyvauja populiarumą pastatymui lėmę A.Kačanausko muzikos mokyklos moksleiviai, kuriuos paruošė žinoma estrados dainininkė Jūratė Miliauskaitė. Nuo miuziklos prermjeros 1998 m. pasikeitė jau kelios jaunųjų dainininkų kartos, daugelis jų jau tapo žinomais Lietuvos estrados atlikėjais.

2008 m. gruodžio 14 d. buvo parodytas jau 200-asis „Muzikos garsų” spektaklis. Šia proga buvo susirinkę visi jaunuoliai, dainavę miuzikle nuo premjeros pradžios, o jų net keturios dešimtys. Ne tik žiūrovai, bet ir artistai bei spektaklio dirigentas Julius Vilnonis braukė ašarą, kai keturiasdešimt jaunųjų dainininkų, o kai kurie jau gerokai perkopę ir savo dvidešimtmetį, uždainavo populiarųjį „Edelvais”, aranžuotą vadovės Jūratės Miliauskaitės.

2009 m. gruodžio mėnesį buvo parodytas atnaujintas „Muzikos garsų” spektaklis, jame vaidmenis sukūrė nauji jaunieji artistai, o Kapitono fon Trapo vaidmenį suvaidino Tomas Ladiga. Atnaujintos spektaklio dekoracijos, pasiūti nauji kostiumai.

 

DAUGIAU