MUZIKOS VAKARAS SU ALEKSANDRU MAKEJEVU IR JONU ČEPULIU

MUZIKOS VAKARAS SU ALEKSANDRU MAKEJEVU IR JONU ČEPULIU

DURYS: 19:00
KONCERTO PRADŽIA: 20:30
STILIUS: folk – rock
BILIETO KAINA: 10 LT. Bilietai parduodami tik renginio dieną nuo 19:00 klubo kasoje.

—————————-

 

Aleksandras Makejevas ir Jonas Čepulis leidosi į kelionę aplink Lietuvą

Populiarių lietuviškų serialų garso takelių autorius Aleksandras Makejevas ir įvairių televizijos projektų dalyvis bei roko muzikantas Jonas Čepulis ryžosi apvažiuoti Lietuvos vietoves, į kurias retai užsuka šalies atlikėjai. Muzikantų duetas savo gerbėjams žada ilgus, malonius ir kiek nostalgiškus gyvos muzikos vakarus.

“Iki balandžio mėnesio planuojame apvažiuoti bent 50 Lietuvos miestų ir miestelių. Į savo tvarkaraštį įtraukiame ir tokias vietas, kurias dėl potencialiai nedidelio pelno sąmoningai apleidžia kiti atlikėjai. Šios kelionės tikslas – surengti nuoširdžius gyvos muzikos pasirodymus tiems žmonėms, kurie neturi galimybės mėgautis tokiais renginiais taip dažnai, kaip didžiųjų Lietuvos miestų gyventojai”, – pasakojo muzikantai.

Dueto programą šios kelionės metu sudarys autoriniai abiejų muzikantų kūriniai, o taip pat populiariausios lietuvių liaudies dainos. “Pridėti šiek tiek folklorinio prieskonio prie planuojamų koncertų buvo mano mintis. Visuomet buvau neabejingas liaudies muzikai, be to esu įsitikinęs, kad būtent folkloras lengviausiai randa kelią į klausytojo širdį”, – sakė J.Čepulis. 

Tuo tarpu A.Makejevas savo atliekamus kūrinius apibūdino, kaip dvasinį šiandienos veidrodį. “Mano dainos – kaip sąžinė. Jos graužia tuos, kurie yra linkę kenkti ir parazituoti”, – įprastai sarkastiškai prisistatė kūrėjas.

 

www.cepulis.eu

www.makejevas.com

 

——————-

STALIUKŲ REZERVAVIMAS:
Telefonais: (8-5) 2124498, + 370 611 56496, + 370 698 36121 arba el. paštu [email protected]. Rezervacija nemokama, laikoma iki 20:00.

DAUGIAU