Nacionalinės dailės galerijos edukacijos programa

Nacionalinės dailės galerijos edukacijos programa

NDG Edukacijos centras kviečia į parodą „Algimantas Švėgžda. Tapyba, grafika, piešinai” lydinčią edukacinę programą.

Parodoje pristatoma A. Švėgždos kūryba įvairiapusiška tiek technikos, tiek plėtojamų temų, tiek meninės raiškos požiūriu. Ji atskleidžia plačią eksperimentų, bandymų ir studijų erdvę, įkvepiančią paveikslų bei grafikos darbų preciziką bei magišką jų poveikį. Kūriniai kelia nuostabą ir žavi savo įtaiga, meno galia pakylėti kasdienybę, pažadinti joje glūdinčias prasmes.

Antradienį, vasario 22 d. pradedama nauja edukacinė programa darželių auklėtiniams ir pradinių klasių moksleiviams.

Užsiėmimų metu vaikai aplankys retrospektyvinę A. Švėgždos darbų parodą bei galės savo rankomis patyrinėti daiktus, vaizduojamus menininko kūriniuose. Juos pasitelkdami mokysimės naujų žaidimų.

Artėjantį savaitgalį, vasario 26-27 d., NDG Edukacijos centras vėl kviečia šeimas smagiai ir įdomiai praleisti laiką nemokamose edukacinėse dirbtuvėse.

Vaikai ir tėveliai dalinsis įspūdžiais apie A. Švėgždos kūrybą, o taip pat pažvelgs į savo kasdienybę naujais, kūrybiškais būdais.

Edukacinės dirbtuvės yra nemokamos.
Pradžia šeštadienį ir sekmadienį 12 val.
Šeimos registruotis gali tel.: (8 5) 219 59 61, e-paštu [email protected]

– – –

Moksleiviai, dalyvaudami jiems skirtuose edukaciniuose užsiėmimuose bei ekskursijose nuodugniau susipažins su vienu žymiausiu lietuvių menininku. Parodoje atpažinę vadovėlių reprodukcijose matytus vaizdus, mokiniai (o galbūt ir mokytojai) pamatys ir kitokį A. Švėgždą – šmaikštų, eksperimentuojantį, prieštaraujantį to meto meninėms bei visuomeninėms normoms. Atkreipti išskirtinį dėmesį į parodą kviečiame visus menu besidominčius studentus. Jei kada nors jus kamavo klausimas, kaip sukurti šedevrą, ateikite ir pamatykite virtinę eksperimentų ir bandymų, kokius A. Švėgžda atliko prieš nutapydamas savo įstabiuosius fotorealistinius ciklus.

– – –

Edukacijos centras taip pat kviečia į edukacinius užsiėmimus ir ekskursijas po parodą “ZOO fotografija. Kaunas. Paskutinis sovietmečio dešimtmetis” bei XX a. Lietuvos dailės ekspoziciją.

– – –

Daugiau informacijos apie edukacinius užsiėmimus ir ekskursijas bei išankstinė registracija tel. (8 5) 219 59 61, el. p. edukacija(at)ndg.lthttp://edukacija.ndg.lt. Edukacinio užsiėmimo kaina vaikams 1 Lt, suaugusiems 2 Lt, šeimoms 6 Lt.
Gido paslaugos lietuvių kalba 30 Lt, užsienio kalba 50 Lt.

Ekspozicijų ir parodų lankymo laikas:

Antradieniais, trečiadieniais, penktadieniais ir šeštadieniais 12.00-19.00 val.
Ketvirtadieniais 13.00-20.00 val.
Sekmadieniais ir prieš valstybines šventes 12.00-17.00 val.
Nedirba pirmadieniais ir valstybinių švenčių dienomis

DAUGIAU