Natūralios kosmetikos gamyba

Natūralios kosmetikos gamyba

Kiekviena moteris puikiai žino, kas geriausiai puoselėja jos grožį, o taip pat padeda išsaugoti sveiką odą bei atrodyti gaiviai. Tai- natūrali kosmetika. Šios priemonės, atskleisdamos visus gamtos turtų privalumus ir gerąsias savybes, tarnauja žmogaus grožiui bei sveikatai.

 

Kosmetikos priemonės turėtų stimuliuoti natūralų žmogaus organizmo priešinimąsi įvairiems išorės poveikiams bei skatinti natūralias odos funkcijas – toks ir yra natūralios kosmetikos tikslas! Natūralūs gamtos dovanoti ingredientai ir produktai yra ypač švelnūs, visapusiškai saugo organizmą nuo kenksmingų išorės veiksnių bei harmonizuoja ir subalansuoja natūralias fiziologines žmogaus odos funkcijas.

 

Taigi, STIMULUS ir UAB „Izabelita” kolektyvas kviečia į išskirtinę kosmetikos gamybos pamokėlę. Jos metu lektorės Daina Mekienė ir Rasa Mačiulionienė pamokys kaip puoselėti savo grožį natūraliomis priemonėmis, išmokys pasigaminti rankų darbo kremą veidui. Taip pat sužinosime kaip pasigaminti kitus kosmetinius produktus bei puikiai praleisime laiką. Atsižvelgiant į kiekvienos mūsų odos tipą, lektorės kiekvienai asmeniškai parinks naudingiausius natūralių kremų sudėtinius komponentus – eterinius bei bazinius aliejus.

 

Kosmetikos gamybos pamokėlės metu šviežiai pasigaminusios sau kremą veidui, papildomai galėsime įsigyti rankų darbo natūralių muilų su įvairiomis žolelėmis, akių makiažo valiklių, puikaus antioksidanto – vitamino E bei naujovės – lūpų blizgių.

 

DAUGIAU