Naudingi ir nuodingi augalai Verkių rūmų parke

Naudingi ir nuodingi augalai Verkių rūmų parke

Miesto pašonėje įsikūrę Verkiai dar pagonybės laikais buvo žinoma ir gerbiama vieta, nes čia gimė Krivių Krivaitis Lizdeika. Stačiuose Verkių kalno šlaituose auga įspūdingi kelių šimtų metų amžiaus, ąžuolai. Teigiama, jog kadaise čia buvo šventas ąžuolynas – didžiųjų kunigaikščių valda, ilgainiui padovanota Vilniaus vyskupams, vietas atrado poilsio ir atsipalaidavimo ieškoję turtingi miestelėnai, šioje teritorijoje įkurtas dvaro parkas. Šiandien Į Verkių rūmų ansamblio teritoriją lankytojus traukia ne tik istorija turtinga ši vieta ar puošnūs dvaro rūmai, bet ir graži gamta, juosianti rūmus iš visų pusių.

Kartu su ekologe ir augalų žinove bei www.medeinos.lt tinklaraštininke Edita Medeina pasivaikščioti po Verkių parką, mokytis pažinti augalus, sužinoti jų vaistines ir nuodingąsias savybes, išgirsti įdomių istorijų apie gamtą. Juk ne tik vasarą, bet ir rudenį gamtoje galima prisirinkti įvairiausių vaistinių augalų, tad kiekvienas dalyvis galės parsinešti savo žolynų puokštelę.

Kontaktinis tel.: +37067601046
Renginio nuoroda: https://www.facebook.com/events/448150565794207/
svetainės nuoroda: https://www.facebook.com/savaitgalioekskursijos/
Pirkti bilietus: https://tickets.paysera.com/lt/event/naudingi-ir-nuodingi-augalai-verkiu-rumu-parke?fbclid=IwAR0XjO83mk5JTSmj54-ik5TMkUoC_FE_WpOOW1If38A2gsRBqrA7hhUiXIo

DAUGIAU