Naudingi ir nuodingi augalai Vilniaus kalvose

Naudingi ir nuodingi augalai Vilniaus kalvose

Rudens lygiadienio proga kartu su ekologe ir augalų žinove bei www.medeinos.lt tinklaraštininke Edita Medeina pasivaikščioti po Kalnų parką, mokytis pažinti augalus, sužinoti jų vaistines ir nuodingąsias savybes, išgirsti įdomių istorijų apie gamtą. Juk ne tik vasarą, bet ir rudenį gamtoje galima prisirinkti įvairiausių vaistinių augalų, tad kiekvienas dalyvis galės parsinešti savo žolynų puokštelę.

Rudens lygiadienio metu senovės lietuviai dėkodavo dievams už derlių, degindavo šiaudines skulptūras ir rinkdavo rudens gėrybes, kad sočiai praleistų žiemą. Gamtoje tuo metu nakties ir dienos trukmė tampa visiškai vienoda.

Gamtinės ekskursijos metu aplankysime tris kalvas: Stalo kalną, Trijų kryžių ir Gedimino kapo kalną. Senaisiais laikais Kalnų parke stovėjo pilis ir gyvendavo žmonės, o šiandien tai viena iš pagrindinių miesto žaliųjų erdvių, kurioje auga net Raudonosios knygos augalai ir grybai.

Ekskursija tinkama bet kokio amžius dalyviams, nes atradimai gamtoje vienodai džiugina ir vaiką, ir suaugusį.
Ekskursijos bilietai čia: https://tickets.paysera.com/lt-LT/event/naudingi-ir-nuodingi-augalai-vilniaus-kalvose?fbclid=IwAR0hYMrWBf1tgM2KSB5TvAKvG77TDcLI2c-G-J4j8QVq0JNdaISG_SNDnCU

Vaikams iki 10 metų nemokamai

DAUGIAU