Naujieji su Džordana l Šiauliai

Naujieji su Džordana l Šiauliai

BILIETAI www.ticketmarket.lt bei visuose “PayPost” skyriuose visoje Lietuvoje!
Facebook: TicketMarket.lt
***

Neabejotinai įspūdingiausias Naujųjų metų sutikimo koncertas Lietuvoje vyks Šiaulių arenoje. Naujuosius metus pasitiksime su žymiausia Lietuvos atlikėja, kurios atskirai pristatinėti nereikia – DŽORDANA BUTKUTĖ!

Šventinis koncertas prasidės 20 val., o visų žiūrovų lauks ne tik geriausios Džordanos Butkutės dainos, kurios kiekvieną išjudins iš savo vietų, bet ir malonūs naujametiniai siurprizai.

 

„Džiaugiamės, kad tokia atlikėja kaip Džordana sutiko per vieną didžiausių metų švenčių koncertą padovanoti šiauliečiams ir miesto svečiams, kurių šiais metais tikimės sulaukti nemažai. Šios asmenybės atskirai pristatinėti nereikia, todėl manome, kad visiems bus nesunku apsispręsti. Žiūrovai galės smagiai atsipalaiduoti, padainuoti, pašokti, o taip pat koncertas nieko neįpareigos, nes kiekvienas vėlesnio vakaro tęsinį galės rinktis individualiai. Manome, kad žmonėms tokia alternatyva bus priimtinesnė”, – grandiozinį Naujųjų metų koncertą pristatinėjo Šiaulių arenos generalinis direktorius Gintaras Radavičius.
Šis naujametinis koncertas išsiskirs savo lengvumu – žiūrovai turės progą pašėlti skambant patiems geriausiems D.Butkutės hitams, kurie giliai įsirėžę visų mūsų širdyse.

„Galiu užtikrinti, kad šis vakaras bus ypatingas – šiltas, jaukus ir atspindintis šventinę atmosferą”, – kviesdamas Naujuosius pasitikti Šiaulių arenoje kalbėjo D.Butkutės gyvenimo draugas ir vadybininkas Elegijus Strasevičius.

***
BILIETAI www.ticketmarket.lt bei visuose “PayPost” skyriuose visoje Lietuvoje!
Facebook: TicketMarket.lt

 

DAUGIAU