Naujojo teatro spektaklis vaikams Naujojo teatro spektaklis vaikams „Gerumo pasaka“

Naujojo teatro spektaklis vaikams Naujojo teatro spektaklis vaikams „Gerumo pasaka“

Kviečiame į Naujojo teatro spektaklį „Gerumo pasaka“ bei šventinius vėlyvuosius pusryčius Vilnius Grand Resort viešbutyje.

Tai baigiamasis Mažųjų valdų vaikų žiemos stovyklos renginys. Todėl visus, dėl įvairių priežasčių negalinčius prisijungti prie stovyklautojų, kviečiame prasmingai praleisti laiką kartu su šeima 🙂

Spektaklis patiks įvairaus amžiaus vaikams, nuo metų laiko, iki 10 metų amžiaus. Spektaklio metu truputį keistokas katinas Markizas paseks jums pasaką. Jis gyvena laikrodžių taisymo ir veidrodžių atnaujinimo dirbtuvėlėje pas Meistrą ir jo sesutę Danutę, kurią užburia Senoji Dama. Kas padės išsklaidyti kerus?

„Gerumo pasaka“ – tai interaktyvus spektaklis, kuriame gerumas ir draugystė ištirpdo ledą, nugali blogį. Spektaklio metu vaikai mokysis pažinti laiką (mėnesius, savaitės dienas, valandas, minutes), taip pat išmoks ir angliškų pavadinimų. Žiūrovus džiugins įspūdingi kostiumai ir nuotaikinga muzika.

Po spektaklio galėsite mėgautis lėtais, gausiais ir labai skaniais vėlyvaisiais pusryčiais (brunch). Bruncho metu vaikai turės galimybę bendrauti su animatoriais.

Galima atvykti tik į spektaklį, arba pasimėgauti laiku kartu vėlyvųjų pusryčių metu.

Bilietus rasite čia: https://www.enibeni.lt/event/naujojo-teatro-spektaklis-gerumo-pasaka-ir-sventinis-seimos-brunchas-vilnius-grand-resort-viesbutyje-2020-02-02-57/register

DAUGIAU