Naujųjų metų sutikimas „GRADIALI”

Naujųjų metų sutikimas „GRADIALI”

Restoranas „GRADIALI” 2018-uosius pasitiks paryžietiškame kabarete  „ Mulen Ruže“

Gruodžio 31d. 19:00 val, nusikelsime į audringąjį, visame pasaulyje žinomą ir pripažintą Moulin Rouge, kuriame tvyro šokiai, aistra, muzika bei linksmybės iki pat paryčių.
Daugeliui mūsų teko girdėti apie nerealaus grožio ir profesionalumo šokėjų pasirodymus, spektaklius ir šou numerius, autentišką prancūzišką virtuvę bei upėmis tekantį šampaną, bet ne daugeliui teko tai išvysti gyvai. Tad Naujųjų Metų išvakarėse pasistengsime kuo tiksliau atkurti legendinį, raudonojo malūno kabaretą „Moulin Rouge“.

Vakaro metu Jūsų laukia išskirtinai naujametiniam vakarui ruošti prancūziškų receptų patiekalai, putojantis vynas, pasitikimo siurprizas, priversiantis nusišypsoti ir sušilti kiekvieną, gyvi akordeono garsai, DJ, dekoracijos, profesionalių šokėjų pasirodymai ir žinoma žaidimai, šokių pamokėlės, konkursai, loterijos ir dovanos su vakaro vedėju Linu Lapėnu.

Vakaro metu išrinksime ir apdovanosime originaliausiosios ir labiausiai temą atitinkančios aprangos atstovą, išdalinsime kalną dovanų, tokių kaip nakvynė dviem liukso kambaryje viešbutyje „GRADIALI,
Gurmaniška vakarienė, apsilankymai SPA zonoje, SPA procedūros ir dar daugiau įvairiausių siurprizų.

Rezervuokite vietas jau dabar: +370 616 54213 arba [email protected]

DAUGIAU