Naujųjų metų šventė „Žalias ir medinis“

Naujųjų metų šventė „Žalias ir medinis“

Azijos studijų centras (ASC) ir Rytų kultūros studija Wudang Tao sausio 31 d., penktadienį, visus kviečia į senųjų gyvatės ir Naujųjų žirgo metų sutikimą! Šia proga vyks paskutiniai ciklo „Žaliojo žirgo žingsniai“ renginiai. Norintieji gali dalyvauti net keliuose jų:

16:00 val. visi renkamės į viešą ASC mokslininkų ir dėstytojų paskaitą apie naujų metų sutikimą skirtingose Rytų Azijos šalyse (paskaitos trukmė – 1 val. 15 min.);

Po jos persikeliame į šventinę mugę. Joje save pristatys Vilniaus universiteto Konfucijaus institutas, japoniškų popieriaus lankstinių paslapčių mokys Lietuvos origami draugijos atstovai, žurnalas „Kelionės ir pramogos“ ir Pasaulio lietuvių centras pristatys savo leidinius, o studentiški klubai Hashi, Wu Wei ir Hallyu visus besidominčius supažindins su savo veikla;

Nuo 19:00 val. veiksmas persikelia į Wudang Tao studiją (P. Kalpoko 1-26), kur dinamiškoje, o kartu ir harmoningoje aplinkoje galėsime stebėti kovos menų klubų pasirodymus bei šviesų ir muzikos sintezę.
Vakaro programa:
Grupė „SOUNDTRAILER“ pristatys projektą „ETNO JAZZ“,
Kristinos Gontienės tapybos parodos „Sugrįžimas“ atidarymas ,
Rytų kovos menų klubų pasirodymai (tradicinio karate klubas „Tikslas“ ; kendo klubas „Kyumeikan“ ; kungfu „Wing tsun“ ; teakwando „Tajanas“ bei rytų kultūros studijos „Wudang Tao“ taichi grupė.)

Visi renginiai nemokami.

Origami gerbėjams – atvykdami turėkite su savimi kadr ato formos kopijavimo (arba plonesnio) popieriaus, kad turėtumėte iš ko lankstyti puikiuosius origami (autorių darbų pavyzdžiai čia ir čia). Taip pat nepamirškite ir piniginės – neabejojame, kad mugėje tikrai rasite, ką įsigyti!

Tad pasitikime dar vienus Naujus metus – šįkart su egzotiškais Rytų akcentais!

Svarbu! Tiksli paskaitos bei mugės vieta bus nurodyta artimiausiu metu. Sekite naujienas.

DAUGIAU