Naujųjų metų žiburėlis „Atgal į 80-uosius“.

Naujųjų metų žiburėlis „Atgal į 80-uosius“.

Sutikite 2020-uosius Kauno senamiesčio širdyje, Rotušės aikštėje, šaudant gražiausiems miesto fejerverkams!
Prie Kauno rotušės aikštės esančiame restorane „Bernelių užeiga“ (M. Valančiaus g. 9) vyks nuotaikingos Naujųjų metų sutiktuvės – Naujųjų metų žiburėlis „Atgal į 80-uosius“.

Kauniečius ir miesto svečius kviečiame sutikti Naujuosius aštuntojo dešimtmečio ritmu: kai viskas blizgėjo ir žėrėjo, plaukai ir eilės prie parduotuvių stovėjo, klestėjo blatas ir deficitas, o visos prekės buvo gaminamos pagal GOST’ą*. Jei prisimenate tuos laikus, o širdyje dar ne ruduo, siūlome dalyvauti nostalgiškajame Naujųjų metų žiburėlyje. Jauniems ir greitiems bus ne ką mažiau įdomu „Bernelių užeigos“ laiko mašina papulti į aštuntąjį dešimtmetį, dalyvauti savo tėvų jaunystės vakarėlyje, iš arti išvysti tų laikų pramogas, paragauti tų laikų patiekalų.

Kaip žinome, visuomenė vystosi spirale. Įpročiai ir mados taip pat. Šių metų mada kaip ir aštuntajame dešimtmetyje, tad…
Aprangos kodas: blizgučiai, žvyneliai, masyvūs aksesuarai, spindintis makiažas, cheminis sušukavimas, „Adidas“ sportinė apranga ir, žinoma, storos grandinės.
Naujametinio vakarėlio valgiaraštyje: aštuntojo dešimtmečio žymiųjų Kauno restoranų patiekalai, mūsų šeimininkių paruošti pagal to meto tradicijas… pagaminti pagal GOST’ą.

Vakaro programa prasideda nuo 20.30 val., skambant gitaros stygoms.
Jūsų laukia gyva muzika, žaidimai, prizai ir siurprizai ir, be abejo, Senelis Šaltis. O koks gi Senis be dovanų?!
Šaltieji ir karštieji patiekalai, stalo vanduo, šventiniai tortai, kokteilis „80-ųjų žiburiai“ bei pusė Jūsų pasirinkto gėrimo – įskaičiuota į programos ir stalelio rezervavimo kainą.

Naujametinės programos kaina su maistu ir gėrimais: 80 eurų asmeniui.

Registruotis ir rezervuoti staliukus, įsigyti bilietų galima tel. (8 614) 05 236 arba restorane „Bernelių užeiga“ (Kaune, M. Valančiaus g. 9) pas restorano administratorę.

DAUGIAU