Naujųjų sutikimas Vilniaus Rotušės aikštėje

Naujųjų sutikimas Vilniaus Rotušės aikštėje

Naujiesiems šiemet buvo iškilusi rimta grėsmė – ar gali būti, jog, norėdami šventės džiaugsmu pasidalinti su kitais, išėję į gatves… pamatysite jas tuščias? Visa laimė, jog šis apokaliptinis scenarijus neįvyks ir Vilniuje Naujųjų išvakarėse miesto gyventojai ir svečiai susiburs bendrai šventei.

Tai kol kas vienintelis nemokamas renginys visiems, norintiems vidurnakčio sulaukti ir nakties akimirkomis su draugais bei artimaisiai dalintis atvirame ore.

Stilingi ir humoro nestokojantys vakaro vedėjai Aistė Paškevičiūtė ir Justinas Jankevičius užtikrins, kad nuobodžiauti nebus kada – šmaikščios praėjusių metų apžvalgos, netikėti šou intarpai – reginio dalis, laukiama ne mažiau nei sostinės scenos vertų žymiausių Lietuvos atlikėjų pasirodymai. O jų bus tarsi iš gausybės rago – kaip ir pridera vis pilnėjančiam metų skaičiui: „Skamp”, „Hapyendless”, Violeta ir Vilius Tarasovai, Rosita Čivilytė, Atlanta… 2010-uosius metus palydėsime su šiemet suspindusiomis naujomis žvaigždėmis, kurių dainos jau spėjo užkariauti klausytojų širdis, tai Nedas su savo garsiaja daina „Emilija”, Milita, merginų grupė „Kas Jos Tokios?”. Naujametę talentų puokštę TV3 televizija ir „TV manija” prodiuseriai susirinkusiai publikai įteiks, dovanodami TV3 projekto „Lietuvos Talentai” dalyvių pasirodymus.

DAUGIAU