Nefrito kiaušinio praktika Klaipėdoje

Nefrito kiaušinio praktika Klaipėdoje

Nefrito kiaušinio praktika – tai  praktinis seminaras, kuriame skiriamas dėmesys intymios srities raumenų stiprinimui bei sveikatai gerinti.

Seminarą ves dao meistro Mantekos Čijos (Mantak Chia) sertifikuota instruktorė Edita Esenku, kuri aktyviai moko moteris seksualinių praktikų ir darbo su nefrito kiaušiniu niuansų. „Seksualinės praktikos – subtili tema, tikras žinias nuo mitų dažnai moterims tenka atsirinkti pačioms. Moterų turinčių nefrito kiaušinį ar bent jau girdėjusių apie jį jau yra, tačiau daugelis jų nežino, ką tiksliai daryti su nefrito kiaušiniu, kaip treniruotis, kad pasiektų rezultatų“, – teigia „Gydomoji Tao Meilė“ projekto kūrėja Edita Esenku.

Seminare išmoksite pratimų, kuriuos reguliariai atliekant:
-trumpėja menstruacijos,
-nelieka menstruacinių skausmų,
-išnyksta PMS simptomai,
-išsprendžiama šlapimo nelaikymo problema,
-išmokstama patirti orgazmą,
-gerėja santykiai poroje.

Seminaro metu išmoksite trumpos vidinės šypsenos meditacijos, kuri pozityviai nuteiks darbui su seksualine energija. Atliksime krūtų masažą, kuris padeda išsivaikščioti limfai ir palaiko mūsų krūtis sveikas. Sužinosite, kaip treniruoti savo intymius raumenis be nefrito kiaušinio ir su juo. Plačiau kalbėsime apie nefrito kiaušinio naudą, naudojimą, kaip išsirinkti tinkamiausią kiaušinį, kaip ilgai galima jį nešioti, kokius pratimus galima atlikti su nefrito kiaušiniu ir t. t. Seminare galėsite įsigyti nefrito kiaušinį (kaina 60 Eur). Gyvai seminare su nefrito kiaušiniu nedirbsime, apsinuoginti nereikės.

NEFRITO KIAUŠINIS – tai iš natūralios nefrito uolienos pagamintas ovalus kiaušinio formos akmuo su skylute virvutei. Nefrito kiaušinio praktika siekia senovės kinų laikus, kai ši intymios srities treniravimo priemonė buvo žinoma tik siauram imperatoriškajam ratui. Nefrito kiaušinį keldamos makšties raumenimis į viršų, mes išmokstame masažuoti ir treniruoti visą makšties kanalą. Sužinok plačiau seminare!

Editos Esenku tinklapis apie praktikas: www.gydomojitaomeile.com

Trijų valandų seminaro kaina 30 eur,

IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA BŪTINA!
tel. 864024196, gydomojitaomeile@gmail.com

DAUGIAU