Nefrito kiaušinio praktika moterims – Vilnius

Nefrito kiaušinio praktika moterims – Vilnius

Nefrito kiaušinio praktika – tai praktinis seminaras, kuriame mokomasi gyventi pozityviai, mylėti save, stiprinti subtiliuosius raumenis ir atskleisti savo moteriškumą.

Seminarą ves dao meistro Mantekos Čijos (Mantak Chia) sertifikuota instruktorė Edita Esenku, kuri aktyviai moko moteriškų praktikų ir darbo su nefrito kiaušiniu niuansų.

 

Seminare išmoksite pratimų, kuriuos reguliariai atliekant:
  • trumpėja moteriškos dienos,
  • nelieka menst. skausmų,
  • išnyksta PMS simptomai,
  • išsprendžiama šlapimo nelaikymo problema,
  • išmokstama patirti malonumą su partneriu,
  • gerėja santykiai poroje.

 

Seminaro metu išmoksite trumpos vidinės šypsenos meditacijos, kuri nuteiks pozityviai. Atliksime krūtų masažą, kuris padeda išsivaikščioti limfai ir palaiko mūsų krūtis sveikas. Sužinosite, kaip treniruoti savo subtiliuosius raumenis be nefrito kiaušinio ir su juo. Plačiau kalbėsime apie nefrito kiaušinio naudą, naudojimą, kaip išsirinkti tinkamiausią kiaušinį, kaip ilgai galima jį nešioti, kokius pratimus galima atlikti su nefrito kiaušiniu ir t. t. Seminare galėsite įsigyti nefrito kiaušinį (kaina 60 Eur). Gyvai seminare su nefrito kiaušiniu nedirbsime, apsirenkite patogiais drabužiais nevaržančiais judesių.

NEFRITO KIAUŠINIS – tai iš natūralios nefrito uolienos pagamintas ovalus kiaušinio formos akmuo su skylute virvutei. Nefrito kiaušinio praktika siekia senovės kinų laikus, kai ši intymios srities treniravimo priemonė buvo žinoma tik siauram imperatoriškajam ratui. Sužinok plačiau seminare!

Trijų valandų seminaro kaina 30 eur.

 

Išsamiau apie praktikas: www.gydomojitaomeile.com

Nefrito kiaušinį galite įsigyti seminare arba prieš tai čia: www.nefritokiausinis.lt

 

IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA BŪTINA!

Registracijos forma: https://goo.gl/forms/Pmqv4Uu5vqWUWUQ93

tel. 864024196, [email protected]

DAUGIAU