ne/matomi/barjerai

ne/matomi/barjerai

ne/matomi/barjerai 
 
Šiame koncerte mėginama gilintis į gyvenimo iššūkius, dar sykį pažvelgti į pačias sudėtingiausias situacijas ir parodyti, kaip įveikiamos tiek matomos, tiek nematomos kliūtys. Atskleidžiamos bėdos, kurios dažnai nesulaukia dėmesio, nors jų, atrodytų, neįmanoma ignoruoti. Projektas skatina žmones atsiverti, įsitraukti į bendruomenės gyvenimą, pabrėžia sąmonės ir empatijos svarbą. 
 
Šiame koncerte skambės dvi premjeros: lietuvių kompozitorės Ritos Mačiliūnaitės ir ukrainiečių kompozitoriaus Mykhailo Chedryko kūriniai. 
 
Atlieka: 
 „Cello Club“ (Lietuva) 

„Jauna muzika“ – vienas seniausių festivalių Lietuvoje, jis pirmąsyk organizuotas 1992 metais. Per tris dešimtmečius kito ir šio renginio koncepcija, ir pavadinimas, dabar šis festivalis orientuotas į garso menininkus ir eksperimentinės muzikos kūrėjus. 

Šių metų festivalio tema – genezė. Renginio siekis – atskleisti kūrybos, kūrybiškumo ir viso kūrybinio proceso prasmes, pabrėžiant, jog kūrybiškumas visuomet įveikia įprastas normas ir nepajudinamą žinojimą. Kūryba prasideda per eksperimentą ir sąveiką su pasauliu, jis glaudžiai susijęs su aplinka ir kontekstais. Kūrybinio proceso rezultatai gali atspindėti, kontempliuoti, prognozuoti ir suteikti prasmę visam tam, su kuo susiduria menininkas.

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: [email protected]

Durys atidaromos: 15min iki renginio pradžios
Renginio trukmė: 1:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: studentams ir senjorams
DAUGIAU