Nemiegok pirmadieniais arba No Sleep Mondays

Nemiegok pirmadieniais arba No Sleep Mondays

Kartais pirmadieniais stinga jėgų, kartais noro ar tikro užsidegimo aktyviai veiklai. Kartais pirmadieniais norisi tinginiauti… bet Miegantys drambliai pažada – to daugiau nebus! Nemiegok pirmadieniais, ateik pas mus ir pasikrauk energijos visai savaitei. ,,No Sleep Mondays” – tai geriausi pirmadienio vakarai su kelionių pristatymais, patyrusių keliautojų prisiminimais, geriausiais laipiojimo filmais ir pašėlusiai geru laipiojimu Miegančių dramblių salėje.

Šį pirmadienį smagiausios akimirkos iš kelionių į graikiškąją Kalymnos salą, bavariškąją Frankenjurą ir kaimyninį Juros regioną, o iškart po to trumpametražis 8-ojo Petzl Roc Trip festivalio filmas.
Petzl komanda prišvartavo savo valtį Kalymnos saloje, kur 5 dienas mėgavosi saule, laipiojimu uolomis ir puikia atmosfera. Įstabaus grožio sala tarp Graikijos ir Turkijos – neseniai atrastas laipiotojų rojus. Šimtai įspūdingų, įvairaus sudėtingumo maršrutų, šilta Egėjo jūra ir palankūs laipiotojams vietiniai gyventojai padaro Kalymnos salą viena iš geriausių laipiojimo vietų pasaulyje…

DAUGIAU