NEMO «BREAK THE CODE» EUROPE TOUR 2025

NEMO «BREAK THE CODE» EUROPE TOUR 2025

Oficialu: „Eurovizijoje“ nugalėjusi Šveicarijos muzikos žvaigždė Nemo koncertuos Lietuvoje

Didžiausias Baltijos šalių koncertų rengėjas „Live Nation Lietuva“ oficialiai patvirtino, kad „Eurovizijos“ finalą laimėjusi Šveicarijos muzikos žvaigždė Nemo surengs koncertą mūsų šalyje. Vienintelis Nemo koncertas Lietuvoje įvyks kitų metų balandžio 11-ąją dieną „Compensa“ koncertų salėje Vilniuje. Prognozuojama, kad tai bus vienas laukiamiausių 2025-ųjų metų koncertų.

Nemo – „The Code“ (Live From Grand Final Eurovision 2024): https://youtu.be/CO_qJf-nW0k

Vieša bilietų prekyba į vienintelį Nemo koncertą Lietuvoje prasidės jau šį penktadienį (birželio 14 d.) nuo 12 val. visose „Bilietai.lt“ kasose ir internete: www.bilietai.lt. Dviem dienom anksčiau, ketvirtadienį (birželio 13 d.), nuo 12 val. pirmieji bilietus galės įsigyti „Live Nation Lietuva“ koncertų klubo nariai: http://bit.ly/LiveNationConcertClub

Nemo – „Du“: https://youtu.be/mUbeK-cTFUs

Nemo muzikos karjerą pradėjo prieš aštuonerius metus – nuo 2016-ųjų singlais išleidžiamos dainos tampa sėkmės sulaukusiais hitais. 2017 m. pasirodęs singlas „Du“ Šveicarijoje buvo parduotas platininiu tiražu, tais pačiais metais išleista daina „Ke Bock“ – auksiniu tiražu.

Nemo – „Ke Bock“: https://youtu.be/2hCmUQdDGeE

2024 m. ryškiausiomis spalvomis sužibusi spalvingoji popžvaigždė Nemo nugalėjo „Eurovizijos“ finale, kur su daina „The Code“ surinko 591 tašką – ketvirtas didžiausias taškų skaičius per visą konkurso istoriją. Daina-laimėtoja pateko į perkamiausių hitų sąrašus ne tik Šveicarijoje, Suomijoje, Vokietijoje, Airijoje, Italijoje, Nyderlanduose, Norvegijoje, Švedijoje ir Jungtinėje Karalystėje, bet ir pasauliniame „The Billboard Global 200“ tope.

Nemo – „The Code“ (Official Video): https://youtu.be/kiGDvM14Kwg

Nemo groja keliais instrumentais ir jau spėjo pelnyti ne vieną Šveizarijos muzikos apdovanojimą. Pirmuosius apdovanojimus „Best Newcomer“ ir „Best Talent“ laimėjo 2017-aisiais, o 2018-ieji metai buvo dar sėkmingesni: svarbiausioje Šveicarijos muzikos industrijos „Swiss Music Awards“ ceremonijoje laimėti „Best Solo Act“, „Best Breaking Act“, „Best Live Act“ ir „Best Hit“ apdovanojimai.

Nemo & „Sinfonie Orchester Biel Solothurn“ – „The Code“ (Orchestral Version): https://youtu.be/_DqP-Xdj3jk

Nemo Mettler šiuo metu gyvena Berlyne ir tapo pirmąja savęs jokiai lyčiai nepriskiriančia žvaigžde, nugalėjusia „Eurovizijoje“. Dainų konkurso finale laimėjusi daina „The Code“, lyginta su Džeimso Bondo filmuose skambančia muzika ir garsiąja ispaniškos habaneros melodija iš Georges Bizet operos „Karmen“, Nemo pavertė pasauline garsenybe.

Nemo – „The Code“ (Acoustic): https://youtu.be/uKyasRqTpAw

Vienintelis spalvingosios Šveicarijos muzikos žvaigždės Nemo koncertas Lietuvoje įvyks 2025 m. balandžio 11-ąją dieną „Compensa“ koncertų salėje Vilniuje. Nemo koncertą pristato didžiausias Baltijos šalių koncertų rengėjas „Live Nation Lietuva“.

 
Durys atidaromos: ~19:00
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: anglų
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: pirmi bilietai pigiau!

Norėdami įsigyti 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis [email protected]

DAUGIAU