free Nemokama ekskursija „Meilės istorijų vakaras“

Nemokama ekskursija „Meilės istorijų vakaras“

Vivid Vilnius sveikina Jus su Pasauline turizmo diena ir kviečia visus, esamus ir būsimus turistus, pažinti Vilniaus įdomybes kartu nemokamoje ekskursijoje “Meilės istorijų vakaras”. Garsiausių meilės istorijų pėdsakais pasivaikščioti ir daugybę intriguojančių detalių sužinoti Vivid Vilnius kviečia šeštadienį, rugsėjo 29 d., šeštadienį, nuo 18 val. Ar gali būti geresnis būdas pagerbti keliautojus nei patiems pasivaikščioti po pažįstamą miestą ir išgirsti intriguojančias istorijas?

Ekskursijos metu išgirsime įdomiausias, romantiškiausias, dramatiškiausias ir komiškiausias žymių asmenybių meilės istorijas. Dramatišką, net kriminalo elementų turinčią, Mindaugo ir Mortos meilės istoriją, Onos pasiaukojimą dėl į bėdą patekusio Vytauto, romantišką Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės meilės istoriją, istoriją apie itališkosios “pelenės” Mari Neri tapimą Vilniaus aukštuomenės pažiba. Taip pat sužinosite, ką iš tikro ant delno į Prancūziją iš Vilniaus norėjo išsivežti garsusis karvedys Napoleonas Bonapartas ir kas siejo Rusijos imperatorių Aleksandrą I ir Sofiją Tyzenhauzaitę bei daug kitų pikantiškų istorijos užkulisių.

 

Taigi, laukiame visų rugsėjo 29 d. 18 val. prie Mindaugo paminklo! Iki susitikimo!

 

Ekskursija vyks: rugsėjo 29 d., šeštadienį, 18 val.

Ekskursijos pradžia:  nuo Mindaugo paminklo.

Trukmė: 1 h 30 min

Ekskursija nemokama, tačiau tik Jūsų palaikymas arbatpinigių forma, skatins organizuoti nemokamas ekskursijas ir ateityje!

 

Registracija el. paštu  [email protected] arba užpildžius registracijos formą  www.vividvilnius.lt.

DAUGIAU