free NEMOKAMA filmo „Hammarskjöld byla“ peržiūra! LUX kino dienos

NEMOKAMA filmo „Hammarskjöld byla“ peržiūra! LUX kino dienos

Europos Parlamento LUX apdovanojimas kasmet teikiamas filmui, atskleidžiančiam europinių vertybių universalumą bei kultūrinę žemyno įvairovę. Šiais metais į apdovanojimą pretenduoja trys filmai, kuriuos Europos Parlamentas kviečia pamatyti nemokamai!

Pirmasis iš finalininkų – danų režisieriaus Madso Brüggerio filmas „Hammarskjöld byla“. Tai istoriją apie jauniausią Jungtinių Tautų Generalinį sekretorių, kurio mįslinga mirtis sukrėtė visą tarptautinę bendruomenę. Kartu su privačiu detektyvu Göranu Bjorkdahliu režisierius nusprendė ištirti mįslingą D. Hammarskjöldo mirtį ir tai užfiksavo kino juostoje.

Filme atskleidžiama diplomato asmenybė ir veikla stengiantis sumažinti tarp pasaulio žmonių atsivėrusias prarajas. Dokumentinėje juostoje praeities įvykiai atskleidžiami su gero trilerio įtampa, tačiau tuo pačiu režisierius žiūrovus priverčia pažvelgti į nesenstančias vertybes, suvokti pilietinio sąmoningumo svarbą nuolat besikeičiančiame pasaulyje.

Pamatykite filmą „Hammarskjöld byla“ jau lapkričio 28 d., kino teatre Forum Cinemas Kaune! Seansas nemokamas, bilietus galite atsiimti kino teatro kasose.

Filmo anonsas – https://www.youtube.com/watch?v=ZiZwG4368jY

DAUGIAU