free NEMOKAMA filmo „Karalystė“ peržiūra! LUX kino dienos

NEMOKAMA filmo „Karalystė“ peržiūra! LUX kino dienos

Europos Parlamento LUX apdovanojimas kasmet teikiamas filmui, atskleidžiančiam europinių vertybių universalumą bei kultūrinę žemyno įvairovę. Šiais metais į apdovanojimą pretenduoja trys filmai, kuriuos Europos Parlamentas kviečia pamatyti nemokamai!

Trečiasis ir paskutinis filmas pretenduojantis į LUX apdovanojimą – režisieriaus iš Ispanijos Rodrigo Sorogoyeno darbas „Karalystė“. Net septynis Ispanijos kino „Goya“ apdovanojimus laimėjęs filmas pasakoja apie nešvarius politikos žaidimus ir korupciją.

Juostoje „Karalystė“ politikos skaudulius atpažino ne vien ispanai, nes režisierius sugebėjo sukurti pasakojimą, kuris kiekvienai Europos valstybei primena apie iššūkius ir klystkelius, kurie anksčiau ar vėliau paklaidina vertybes pamynusius valdžios žmones. Filmas pulsuoja lyg atviras nervas, o puiki aktorių vaidyba Antonio de la Torre, Mónica López, Josep Maria Pou įtaigiai perteikia ir priverčia pajusti viduje kunkuliuojančias emocijas.

Politinis trileris garantuos adrenalino antplūdžius, nes dvigubi politikų žaidimai – pilni rizikos ir pavojų. Kam gali ryžtis aukštą postą užimantis žmogus, kad išsaugotų savo spindintį fasadą? Kokių padarinių gali turėti klastingos jo užmačios? Galiausiai, kas nuplėš apsimetėlio kaukę ir apnuogins tikrąjį veidą?

Pamatykite filmą „Karalystė“ jau lapkričio 30 d., kino teatre Forum Cinemas Kaune! Seansas nemokamas, bilietus galite atsiimti kino teatro kasose.

Filmo anonsas – https://www.youtube.com/watch?v=-A6CMvhXRAM

DAUGIAU