free NEMOKAMA Online vidurinio mokslo visame pasaulyje paroda

NEMOKAMA Online vidurinio mokslo visame pasaulyje paroda

Spalio 13 dieną prisijunkite prie nemokamos virtualios vidurinio mokslo parodos. Čia galėsite susipažinti su skirtingomis užsienio mokyklomis, gauti įžvalgų ir patarimų iš edukacijos profesionalų. Parodoje mūsų komanda ir svečiai atsakys į visus Jums rūpimus klausimus.

 

Vienas iš parodos dalyvių laimės egoCOMPASS testą su profesionalia konsultacija. Tereikia registruotis į parodą ir sudalyvauti bent viename pranešime.

 

Kam skirta ši paroda?

– Tėvams, kurie nori sužinoti naujausias ir koncentruotas vidurinio mokslo užsienyje tendencijas, susipažinti ir pabendrauti su užsienio vidurinių mokyklų atstovais, sužinoti visą stojimo ir dokumentų teikimo kelią, sužinoti įvairias mokymosi užsienyje galimybes.

– Moksleiviams, kurie nori įgyti tarptautinės patirties, savarankiškumo, susipažinti su naujomis tradicijomis ir kultūromis, atskleisti pasirinktos srities gabumus, įgyti ne tik teorinių, bet ir praktinių gebėjimų, patobulinti užsienio kalbos žinias.

– Šeimoms, kurios nori kartu pasitarti su mokyklų atstovais, sužinoti apie personalizuotos edukacijos galimybes visame pasaulyje.

DAUGIAU