NEMOKAMAS Naujųjų sutikimas Vilniaus Rotušės aikštėje

NEMOKAMAS Naujųjų sutikimas Vilniaus Rotušės aikštėje

Naujiesiems šiemet buvo iškilusi rimta grėsmė – ar gali būti, jog, norėdami šventės džiaugsmu pasidalinti su kitais, išėję į gatves… pamatysite jas tuščias? Visa laimė, jog šis apokaliptinis scenarijus neįvyks ir Vilniuje Naujųjų išvakarėse miesto gyventojai ir svečiai susiburs bendrai šventei, kurią kartu su geromis emocijomis, puikia nuotaika ir sėkmės burbuliukais dovanoja „Alita“ bei „Rasa“.

Modernų ir stilingą Naujujų metų sutikimą Vilniaus Rotušės aikštėje rengia kūrybos namai „Elitaz“. Prodiuserių žiniomis tai kol kas vienintelis nemokamas renginys visiems, norintiems vidurnakčio sulaukti ir nakties akimirkomis su draugais bei artimaisiai dalintis atvirame ore.

„Kasmet per Naujuosius gyvai ar per televiziją su entuziazmu stebėdavau, kokia euforija apima miestą – aikštėse susirinkę žmonės sveikina vieni kitus, linki nepažįstamiems puikių metų ir mėgaujasi šia visuotine švente drauge. Džiaugiuosi, kad šiemet turime galimybę prisidėti prie šio kvapą gniaužiančio naujametinio renginio ir dovanoti žmonėms nepakartojamą muzikos ir džiaugsmo naktį“, – įmonių grupės „Alita“ generalinis direktorius Paulius Kibiša.

Stilingi ir humoro nestokojantys vakaro vedėjai Aistė Paškevičiūtė ir Justinas Jankevičius užtikrins, kad nuobodžiauti nebus kada – šmaikščios praėjusių metų apžvalgos, netikėti šou intarpai – reginio dalis, laukiama ne mažiau nei sostinės scenos vertų žymiausių Lietuvos atlikėjų pasirodymai.

Šis nuostabus reginys įsilies į TV3 televizijos rengiamą grandiozinę Naujųjų Metų transliaciją iš dviejų Lietuvos sostinių – Vilniaus ir laikinosios sostinės Kauno, tad net ir neturėjusieji galimybės prisijungti prie šventės dalyvių Vilniaus Rotušės aikštėje, visą renginį gyvai galės stebėti savo televizoriaus ekranuose.

Paskutinę šių metų naktį laukiant vidurnakčio, Vilniaus Rotušės aikštėje visi drauge zuikio metus pasitiksime ypatingai – arčiausiai scenos esančioje specialioje V.I.P. zonoje, dar kitaip pavadintoje “blaivių zuikių zona”, fiksuosime 2011 zuikio ausyčių, kurias dalins zuikių draugas natūralus mineralinis vanduo „Rasa“, rekordą.

“Norėjome padovanoti Sostinei ne tik šventę, bet taip pat smagų ir įsiminitiną jos akcentą. Į zuikių erdvę, iš kurios atsivers puikus vaizdas į viso vakaro meniu, patekti ir rekordinėmis ausytėmis pasipuošti sėkmė teks tik laimingiesiems, užsiregistravusiems iš anksto, tad neužilgo internetinėje erdvėje kviesime prisijungti prie ko gero didžiausios zuikių minios Europoje”,- sako UAB “Druskininkų Rasa” generalinis direktorius Aurelijus Sinkevičius.

Norintieji renginį stebėti šiltai ir patogiai galės įsigyti bilietus išskirtinėje „Alita“ ložėje. Įsitaisiusiesiems šildomoje lounge tipo lauko kavinėje visa nakties programa bus lyg ant delno – po atviru dangumi žiemą vykstanti šventė dar niekada nebuvo tokia jauki ir patogi.

„Nebūtina išleisti kelių šimtų litų, kad Naujuosius sutiktum su savo mėgiamiausiais atlikėjais bei turininga vakaro programa. Šiai miesto šventei ruošiame įspūdingą kelių aukštų sceną, net muzikos gurmanus maloniai nustebinsiančią gero garso apimtį ir kokybę, bei nepakartojamą LED šviesų šou, tikrąją ta žodžio prasme pažadinsiantį Rotušės fasadą magiškam naujų metų sutikimui“, – būsimo renginio paslaptis išduoda kūrybos namų „Elitaz“ prodiuseris Gediminas Jaunius.

Prisijunk prie nepamirštamos šventės Naujųjų naktį!

http://www.facebook.com/zuikiometai

DAUGIAU