Nemokamas seminaras: „Kaip susikurti pasyvias pajamas?“

Nemokamas seminaras: „Kaip susikurti pasyvias pajamas?“

Ar kada galvojai apie investicijas, kurios atneštų 25% metinių palūkanų, išmokamų kas mėnesį?
Technologinio progreso dėka, pajamų uždirbamų ne per „tiesioginę“ darbo praktiką galimybės tampa vis labiau prieinamos net ir labiausiai išrankiam vartotojui.

XX a. didžiausias bumas – investavimas akcijose – jau sulaukė savo aukso amžiaus ir po truputį užleidžia vietą naujiems pajamų šaltiniams. Vienas tokių – jungtinis finasavimas – jau dešimtį metų egzistuojantis ir kas mėnesį atnešantis milijonus dolerių pelno savo investuotojams.
Ar kada galvojai apie investicijas, kurios atneštų 25% metinių palūkanų, išmokamų kas mėnesį?
2014 m. ši investavimo platforma atkeliavo ir į Lietuvą.
Vasario 5 d. Didžiosios Britanijos įmonės įkurta lietuviškoji investavimo platforma SAVY kviečia naujus ir esamus investuotojus į seminarą, kuriame bus plačiau papasakota apie jungtinio finansavimo sistemos istoriją, jos veiklos principus bei svarbiausia – aptariamos galimybes susikurti papildomų pajamų.

Dalyvavimas tik su išankstine registracija: http://goo.gl/Jo64D8
Tiksli vieta bus pranešta el. paštu prieš renginį.

APIE JUNGTINĮ FINANSAVIMĄ:
Peer-to-peer lending, arba lietuviškai – jungtinis finansavimas, tai sistema, kurioje privatūs asmenys (investuotojai) skolina pinigus žmonėms per jungtinio finansavimo bendrovę. Nauda investuotojams – palūkanų norma, kurios visa dalis kas mėnesį išmokama ne tarpininkaujančiai įmonei, o pačiam investuotojui. Nauda besiskolinančiajam – mažesnės palūkanos, dėl kurių galimybė atiduoti pasiskolintus pinigus yra daug didesnė.
Ši sistema buvo sukurta 2005 metais, nuo to laiko atnešusi milijoninę investicinę grąžą Jungtinėse Amerikos Valstijose. Finansiniais pasiekimais netruko susidomėti ir kitos valstybės – Didžioji Britanija, Kinija, Naujoji Zelandija, netgi kaimynės Estija bei Lenkija suskubo tokias pačias investavimo galimybes pasiūlyti ir savo šalies piliečiams.

APIE SAVY:
http://savy.lt
https://www.facebook.com/pages/Savy/1456981657903291?fref=ts
https://www.facebook.com/events/338941666309029/?fref=ts

DAUGIAU