free Nemokamas Vebinaras “Kaip auginti pasitikėjimą savimi?”

Nemokamas Vebinaras “Kaip auginti pasitikėjimą savimi?”

Informacija ir registracija ➡️ http://bit.ly/vebinaras_02_20 ⬅️

Pasitikėjimas savimi – įrankis, padedantis pasiekti savo tikslus. Geriausia tai, kad jis nėra įgimtas – pasitikėjimas yra įgyjamas, ugdomas. Savimi (pasi)tikintis žmogus geba užsibrėžtus tikslus pasiekti ne tik greitai, bet ir kokybiškai. Pasitikėjimui auginti yra konkrečios, aiškios ir efektyvios technikos, kurių išmoksi šiame vebinare (seminare internetu).

ŠIAME VEBINARE TU
– Sužinosi, kodėl Tu savimi nepasitiki;
– Išmoksi stiprinti pasitikėjimą savimi;
– Atliksi praktines užduotis, sustiprinsiančias pasitikėjimą savimi;
– Gausi patarimų, kaip didinti pasitikėjimą savimi ne tik bendrai, bet ir profesinėje srityje;
– Suprasi, kaip valdyti pasitikėjimą ir neleisti jam pernelyg išsikeroti (hyperEgo).

KAM SKIRTAS / NESKIRTAS ŠIS VEBINARAS (SEMINARAS INTERNETU)?
+ Norintiems ugdyti savivertės suvokimą, pasitikėjimą savimi bei tikėjimą, kad norimi dalykai pavyks ir pasiseks, taip pat siekiantiems rasti balansą tarp tvirto ir perteklinio pasitikėjimo savimi. Vebinaras skirtas tiems, kurie supranta, jog pasitikėjimas savimi yra būtina sąlyga norint pasiekti užsibrėžtus tikslus.
– Vebinaras neskirtas tiems, kurie žino, kokios yra nepasitikėjimo savimi priežastys, gali aiškiai jas identifikuoti ir suvaldyti jų pasekmes, žino ir geba praktiškai taikyti pasitikėjimą ugdančias technikas, supranta, kaip valdyti savo hyperEgo.

INFORMACIJA APIE VEBINARĄ:
Data: 2020 vasario 20 d. (ketvirtadienį)
Laikas: 20:00 val.
Trukmė: ~60 min.
Kaina: NEMOKAMAI
Užsiregistruoti galite iki vebinaro dienos 19:30 val.

SVARBU: šią seminaro tiesioginę transliaciją internetu galima stebėti NEMOKAMAI, tik BŪTINA UŽSIREGISTRUOTI, kad gautumėte nuorodą.

KAIP GALĖSIU STEBĖTI VEBINARĄ?
Vebinaro nuorodą užsiregistravę dalyviai gaus likus 15 minučių iki jo pradžios el. paštu bei SMS žinute.

VEBINARĄ VEDA LEKTORIUS ŽILVINAS BUTKEVIČIUS
Verslininkas, investuotojas, lektorius UAB „M Capital” steigėjas ir bendraturtis, taip pat Champion’s House sporto klubo bendraturtis ir vadovas, mokymų programos „7 savaičių iššūkis” kūrėjas. Save jis apibūdina, kaip nepataisomą optimistą, tėvą, mylintį vyrą ir užkietėjusį adrenalino fanatiką. Žilvinas finansų srityje dirba nuo 2006 metų, tad turi sukaupęs ilgametę patirtį asmeninių finansų valdyme, investavime ir pasyvių pajamų kūrime. Šia patirtimi dalinasi ne tik seminaruose, bet yra išleidęs ir knygą „Finansinės Sėkmės Formulė”. Seminaro dalyviai Žilviną apibūdina kaip lektorių, kuris ne tik dalinasi vertingais patarimais, bet ir motyvuoja bei įkvepia siekti savo tikslų.

DAUGIAU