Neoklasikinio šokio teatro koncertas “Šoku – gyvenu”

Neoklasikinio šokio teatro koncertas “Šoku – gyvenu”

 Neoklasikinio šokio teatro „Releve” rudeninė dovana kauniečiams ir miesto svečiams

 “Tikslus, minties įkvėptas šokėjo judesys žiūrovui gali pasakyti daugiau nei žodis”, – sako “Releve” vadovė Rasa Butrimavičiūtė.

 “Šoku – gyvenu” – tai nemokamas neoklasikinio šokio teatro “Releve” koncertas, į kurį lapkričio 25 d., 18 val. 30 min. kviečia Kauno kultūros centras “Tautos namai”.

 Po savo jubiliejinio, 20-ojo koncerto “Releve” atlikėjai kviečia į naujojo sezono atidarymą. Koncerte matysite neoklasikinio šokio spektaklio “Fantomas” ištraukas, pagal garsaus kompozitoriaus A. L. Vėberio muziką. Pagrindinius vaidmenis atliks Kauno muzikinio teatro artistas Martynas Kavaliauskas ir grupės “Releve” vadovė Rasa Butrimavičiūtė. Taip pat pamatysite šokio kompoziciją “Bolero”, pagal M. Ravelio muziką. Tai intriguojantis muzikos, ritmikos, grafinių bei spalvinių derinių sprendimas. Taip pat matysite tango choreografinę kompoziciją “Susitaikymas”, kuri buvo sukurta pagal senovės indėnų ritualus.

Pirmąjame grupės “Releve” naujojo sezono koncerte dalyvaus ir Kauno choreografijos mokyklos šokėjai. Jie pristatys dar niekur nematytą, naują programą.

 „Releve” teatre subrandinta ne viena gabių šokėjų karta. Šis neoklasikinio šokio teatras originalus tuo, kad siekia klasikinio šokio pagrindus sujungti su modernaus šokio išraiškos stiliumi. Mintys, jausmai ir emocijos žiūrovui perduodami kūno kalba.

DAUGIAU