“Nepaprasta Edvardo Tiuleino kelionė”

“Nepaprasta Edvardo Tiuleino kelionė”

 

„Nepaprasta Edvardo Tiuleino kelionė” pagal  Katės DiCamilo kūrinį – tai be žodžių, su žaislais jautriai ir paprastai papasakota mokymosi mylėti, jausti ir būti geram istorija. Ją

 režisavo viena įdomiausių Lietuvos lėlių teatro kūrėjų, išsiskirianti savitu meniniu braižu,  Klaipėdos lėlių teatro režisierė Gintarė Radvilavičiūtė. Ji taip pat yra ir spektaklio scenarijaus autorė bei dailininkė.

 „K. DiCamilio knyga stebuklingai pateko į mano rankas ir užbūrė. Tai – labai vaizdingai, įtaigiai ir jautriai papasakota istorija apie  triušį, kuris mokosi mylėti.. Mokytis mylėti – tai mokytis teisingo tarpusavio ryšio su tuo, kurį myli. Kiekviena meilė yra kelias. Šiandien, manau, tai labai aktualu. Galvoti ne apie tai kodėl manęs nemyli, bet ką aš myliu ir kaip myliu. Ką padariau,  kad mylimas žmogus jaustųsi laimingesnis. Juk meilė – tai duoti, dalintis, nelaukiant atsako. Pagalvojau, kad ši istorija turėtų būti įdomi visai šeimai”, – pasakojo G. Radvilavičiūtė.  

 

Išpaikintam triušiui nerūpi niekas išskyrus jį patį. Tačiau vieną dieną Edvardas pasimeta ir glūdėdamas vandenyno gelmėse, susitikdamas su keisčiausiais žmonėmis, šokdamas gatvėje pamažu supranta, kad jo širdis sukurta mylėti. Edvardui Tiuleinui tenka pačiam ieškoti kelio namo. Iš rankų į rankas keliaujantis triušis išmoksta vertinti draugystę ir ima suprasti, kas yra meilė, prisirišimas, ilgesys.

 „Atverk savo širdį – ir kas nors ateis. Kas nors tikrai tavęs ateis”, – toks šio kūrinio moto.

 Klaipėdos lėlių teatre ši nuostabi istorija pasakojama su senais žaislais, kurie jau nugyveno savo gyvenimą ir prisikėlė šiam spektakliui. Tai daiktų, objektų teatras be žodžių.

 „Žaislai mus sugrąžina atgal į vaikystę. Kiekvienas žaislas jau turi savo istoriją, jis pats diktuoja savo žaidimo taisykles, judėjimą, kelia asociacijas.  Manau šios priemonės vaikams bus artimos, leis vaikui pažvelgti į žaislą kitomis akimis, ugdys vaikų vaizduotę, kūrybiškumą, parodys kad lėlių teatras gali būti nenuspėjamas, asociatyvus, įdomus ir kuriamas namuose”, – sakė spektaklio režisierė bei dailininkė.

 Senus žaislus sceniniam gyvenimui Klaipėdos lėlių teatre spektaklyje padeda aktoriai  Renata Kutaitė ir Vytautas Kairys. Muziką „Nepaprastai Edvardo Tiuleino kelionei” sukūrė kompozitorius  Donatas Bielkauskas (Donis). Dekoracijas padėjo gaminti – Karolis Makauskas

Laukiame Jūsų!

Bilietus galite įsigyti Klaipėdos lėlių teatre (Vežėjų 4) II-V 13:00-17:00 ir 1 val. prieš spektaklius. Bilietus galima  rezervuoti tel. 846239932 arba elektroniniu paštu [email protected]

Bilietų kainos:

Įsigijus bilietą iki spektaklio rodymo dienos – 3,5 Eur

Bilieto kaina spektaklio dieną – 4,30 Eur

Daugiau informacijos www.klaipedosleliuteatras.lt

DAUGIAU

Kiti renginio laikai:

2015 balandžio 19 12:00 2015 gegužės 23 12:00