,,NEPASIDUOKIME SISTEMAI“

,,NEPASIDUOKIME SISTEMAI“

Psichoterapeutas M.G.Maksimalietis, ,,Maksimalistinės Psichoterapijos Draugijos“ įkūrėjas koduoja asmenis, turinčius alkoholio, nikotino ir kitų priklausomybių. Šia praktika specialistas sėkmingai užsiima Didžiojoje Britanijoje, Airijoje ir Lietuvoje.

Žmonės, įgiję žalingų priklausomybių, dažnai nesuvokia jų žalos, todėl nesistengia tų priklausomybių atsikratyti, ieškoti išeities iš klampaus jų liūno. M.G.Maksimalietis ves seminarą, kuriame pateikiama informacija padės atsikratyti abejingumo pokyčiams ir įdiegs stiprų norą būti kitokiems – visados blaiviems, maksimaliai tobulinantiems savo gyvenimo kokybę.

Seminarą naudinga išklausyti visų socialinių sluoksnių, skirtingų amžiaus grupių žmonėms. Seminaro metu psichoterapeutas pristatys savo atrastą, paties iššifruotą ir ilgus metus tyrinėtą, šokiruojančią priklausomybių formavimo psichoschemą. Ši sistema, anot M.G.Maksimaliečio, naudojama globaliu mastu siekiant daryti įtaką žmonėms, formuojant įvairiausius tikėjimus ir taip kontroliuojant jų nuomonę, aktyvumą, netgi įpročius. Seminaras „Nepasiduokime sistemai“ gali padėti atverti akis ir padėti žmonėms suvokti tikrąsias savo vertybes. Pasak psichoterapeuto M.G. Maksimaliečio, atsisakę specialiu būdu įdiegtų priklausomybių ir stereotipų, žmonės tampa laisvi, laimingi, budrūs ir nuolat progresuojantys.

Sužinojus, kokiu specifiniu būdu žmonėms yra diegiamos priklausomybės, galima apsisaugoti pačiam ir apsaugoti savo šeimą nuo bet kokių žalingų priklausomybių, taip pat išvengti nepalankių aplinkybių formavimosi siekiant savo tikslų ir svajonių.

Išklausę M.G.Maksimaliečio paskaitos, žmonės be didelių pastangų praranda norą vartoti alkoholį, rūkyti bei naudoti bet kokias kitas psichotropines medžiagas, kurios kamuoja ir neleidžia visavertiškai gyventi.

Seminaras „Nepasiduokime sistemai“ vyks 2016 metų vasario 6 dieną. Vietų skaičius ribotas.

Daugiau informacijos:
https://www.youtube.com/watch?v=EL68ep5_6GY
https://www.facebook.com/MGMaksimalietis-287613331259579/?fref=ts
http://www.maksimalietis.co.uk/default.html

DAUGIAU