NEPATOGUS KINAS: PUSSY RIOT MALDA IR BALTARUSIŠKAS ROKAS

NEPATOGUS KINAS: PUSSY RIOT MALDA IR BALTARUSIŠKAS ROKAS

Spalio 16 d., iki 7-ojo žmogaus teisų kino festivalio „Nepatogus Kinas“ pradžios likus savaitei, organizatoriai festivalio gerbėjams dovanoja staigmeną. Vienas ryškiausių artėjančio festivalio filmų – „Pussy Riot: pankiška malda“ (Pussy Riot: a Punk Prayer) LOFTO didžiajame ekrane! Vakarui įsibėgėjus gitaras iš kino ekrano pakeis gyvas garsas su kylančiomis baltarusiško roko grupėmis „Clover Club“ ir „Akute“, o festivalio organizatoriai žada ir daugiau staigmenų.

Muzika buvo ir yra ne vieno socialinio judėjimo varomoji jėga. Tiek Rusijos, tiek Baltarusijos visuomenininkai ir muzikantai tai puikiai žino. Be abejo, tai puikiai žino ir šių valstybių valdžia. „Pussy Riot“ merginoms už kelias minutes politinio performanso Maskvos Katedroje teisėsauga skyrė dvejus metus kalėjimo Sibiro platybėse. Tačiau šis „teisingumo“ apsireiškimas neįbaugino ir nepalaužė pasipriešinimo judėjimo.

Spalio 16 d. LOFTE renkasi tie, kas mėgsta gerą kiną, gerą roką ir kam ne vis vien, kas dedasi autokratų valdomose mus supančiose šalyse.

Už bilietą moki tiek, kiek manai yra verta. “Nepatogiame kine” laukiami visi!

AR DALYVAUSI? https://www.facebook.com/events/204638686377168/

Daugiau informacijos www.menufabrikas.lt

DAUGIAU