“Nepažįstamosios laiškas”

“Nepažįstamosios laiškas”

„NEPAŽĮSTAMOSIOS LAIŠKAS“
Kovo 8 d. 18:00 val. M. K. Čiurlionio namuose (Savičiaus g. 11), Tarptautinės moters dienos proga, įvyks premjera – parafrazė balsui ir fortepijonui „Nepažįstamosios laiškas“, pagal austrų literatūros klasiko Stefano Zweigo to paties pavadinimo novelę.
Parafrazė balsui ir fortepijonui „Nepažįstamosios laiškas“ – tai nepertrūkstama kerinčio grožio S. Zweigo tekstų bei fortepijoninės muzikos (F. Chopin, F. Liszt) skambesio sąveika, nepaliksianti abejingų.
Idėjos autorė ir režisierė – aktorė Eglė Tulevičiūtė, parafrazėje „Nepažįstamosios laiškas“ atliekanti balso partiją. Muzikinio sprendimo autorė – kompozitorė bei pianistė Lukrecija Petkutė, šioje parafrazėje atliekanti fortepijono partiją. Stilizuotą vizualiją sukūrė dailininkas Kristijonas Siparis.
„ … nupirk baltų rožių ir pamerk į vazą. Padaryk taip, kaip kiti užperka mišias už jiems brangų mirusį žmogų. Tik vieną dieną per metus, tik visai, visai tyliai, kaip kad aš gyvenau šalia tavęs… Tai mano pirmas prašymas ir paskutinis… Ačiū tau… Aš myliu tave… Sudie…“
Projekto organizatorius – VšĮ „Meno ekspansija“.
Bilieto kaina – 20 Lt
Vietų skaičius ribotas, raginame rezervuoti vietas iš anksto (tel. 868983689).
Bilietai platinami Marijos ir Jurgio Šlapelių name-muziejuje, Pilies g. 40 (tel. 261 07 71) ir M. K. Čiurlionio namuose, Savičiaus g. 11 (valandą prieš spektaklį, tel. 262 24 51).
Daugiau informacijos: www.menoekspansija.com

DAUGIAU