NEREGĖTAS VILKONČIUS

NEREGĖTAS VILKONČIUS

 

Rugpjūčio 14 d. NEREGĖTAS VILKONČIUS atkeliauja į NIDĄ ir kviečia vasarotojus pasinerti į kompozitoriaus Laimio Vilkončiaus chorinės muzikos vandenis. Rengiamo koncerto „Neregėtas Vilkončius” metu bus pristatyti gerai žinomi, o taip pat dar niekada pajūryje neskambėję kompozitoriaus opusai. Drauge su choru „Vilnius” koncertuos ir pats autorius, atliksiantis dainas solo bei įdomiais komentarais papildysiantis renginio programą.

 

L. Vilkončius atskleidžia, kad jo muzikos stilistikai stipriausios įtakos turėjo choro dirigavimo bei kompozicijos studijos Lietuvos valstybinėje konservatorijoje (dabartinėje Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje), „The Beatles” kūryba, Stevie Wonderio muzika, Andrew Lloydo Weberio „Jėzus Kristus superžvaigždė”, džiazroko korifėjai ir ypač JAV kolektyvas „Tower of Power”.

 

Plačiajai auditorijai geriau žinomas kaip populiariųjų dainų „Ar išsaugosi mano meilę”, „Dar ne kartą”, „O mes skubam”, „Laivas” autorius, L. Vilkončius nuolat didelį dėmesį skiria ir choriniams kūriniams a cappella, kurių įvairovė, kartu su gerai žinomomis solinėmis kompozitoriaus dainomis, bus pristatyta programoje „Neregėtas Vilkončius”.

 

 

Atlikėjai:

Kompozitorius Laimis Vilkončius (balsas, fortepijonas)

Valstybinis choras „Vilnius” (meno vadovas ir vyr. dirigentas Povilas Gylys)

Laima Česlauskaitė (sopranas)

Dainius Jozėnas (fortepijonas)

 

Dirigentas Povilas Gylys

 

Renginio vedėjai:

Kompozitorius Laimis Vilkončius

Dirigentas Povilas Gylys

DAUGIAU