NEREGĖTAS VILKONČIUS

NEREGĖTAS VILKONČIUS

Vasario 25 d., šeštadienį, 19.00 val.

Šv. Kotrynos bažnyčioje (Vilniaus g. 30)

Koncertas NEREGĖTAS VILKONČIUS

 

Atlikėjai: Kompozitorius Laimis Vilkončius, valstybinis choras „Vilnius“ (meno vadovas ir vyr. dirigentas Povilas Gylys)

Renginio vedėjai: kompozitorius Laimis Vilkončius, dirigentas Povilas Gylys

 

Vasario 25 d., jaukioje Šv. Kotrynos bažnyčios aplinkoje valstybinis choras „Vilnius“ kvies pasinerti klausytojus į kompozitoriaus Laimio Vilkončiaus chorinės muzikos vandenis. Rengiamo koncerto „Neregėtas Vilkončius“ metu bus pristatyti gerai žinomi, tačiau naujai aranžuoti, o taip pat dar niekad neatlikti kompozitoriaus opusai.

Drauge su choru „Vilnius“ koncertuos ir pats autorius, atliksiantis dainas solo bei įdomiais komentarais papildysiantis renginio programą. L. Vilkončius atskleidžia, kad jo muzikos stilistikai stipriausios įtakos turėjo choro dirigavimo bei kompozicijos studijos Lietuvos valstybinėje konservatorijoje (dabartinėje Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje), „The Beatles“ kūryba, Stevie Wonderio muzika, Andrew Lloydo Weberio „Jėzus Kristus superžvaigždė“, džiazroko korifėjai ir ypač JAV kolektyvas „Tower of Power“.

Plačiajai auditorijai geriau žinomas kaip populiariųjų dainų „Ar išsaugosi mano meilę“, „Dar ne kartą“, „O mes skubam“, “Dideli nykštukai”, „Laivas“ autorius, kompozitorius L. Vilkončius nuolat didelį dėmesį skiria ir įvairiems akademinės muzikos žanrams, choriniams kūriniams a cappella, kurių įvairovė kartu su kompozitoriaus gerai žinomais hit’ais, bus pristatyta programoje „Neregėtas Vilkončius“.

 

Bilietai: 20, 30, 40, 50, 60 Lt

Bilietus platina BILIETAI LT

http://www.bilietai.lt/lt/event/11279

DAUGIAU