“Nesė Relax” iškeliauja į Rytus

“Nesė Relax” iškeliauja į Rytus

Sausio 23 d. Klaipėdoje ir sausio 24 d. Vilniuje veikiančius klubus „Nesė Relax” vėl sudrebins  didieji mėnesio renginiai – „Grand party”.  Įspūdingų vakarėlių organizatoriai kviečia klubų lankytojus išsitraukti iš spintų vasaros sezonui skirtus rūbus su rytietiškais motyvais ir iškeliauti į paslaptinguosius Rytus.

„Grand party” metu paruošiame „Nesė Relax” lankytojams išskirtinę programą. Renginio „Azija – kelionė po Rytų šalis” lėktuvų bilietais ir rezervacijų viešbučiuose patvirtinimo lapais nesimėtysime. Esame susitarę su partneriais Rytuose, kad jie „Grand party” proga atgabens į mūsų klubus ypatingos nuotaikos karavaną”,- pusiau juokais, pusiau rimtai pasakojo klubų „Nesė Relax” renginių vadovas Irmantas Karpis.

Specialūs rytietiški šokiai,  neragauti kokteiliai, šmaikšti loterija – tik dalis klubų „Nesė Relax” lankytojų laukiančių staigmenų.

„Grand party”  praėjusiais metais sulaukė tokio didelio vilniečių ir klaipėdiečių klubininkų pripažinimo, kad renginį lydi nerašytas devizas: „Neklausk, kada užsidaro „Nesė Relax” – teiraukis, ar dar yra laisvų vietų”.

Daugiau informacijos telefonu 8 700 555 55, www.nesepb.lt

DAUGIAU

Kiti renginio laikai:

2009 sausio 23 22:00 2009 sausio 24 22:00