“(Ne)Tobula MOTERIS”

“(Ne)Tobula MOTERIS”

Yra tik vienas būdas išspręsti bet kurią problemą – tai meilė sau. (Louise Hay)

 

2017 m. spalio 14d. (šeštadienį), kai norėsis džiaugtis, atsipalaiduoti, juoktis, susimąstyti, patylėti, išklausyti, bendrauti, mėgautis ČIA IR DABAR.

Net 10 pranešėjų !!!
Visi su savo patirtimi, žiniomis, savitu matymu į gyvenimą, į (ne)tobulumą, džiaugsmą, laimę, sąmoningą mitybą, moters grožį, išmintį ir dar daugiau.

Ar pakankamai skiri laiko SAU? Ar rūpiniesi SAVIMI? Ar ne per daug iš SAVĘS reikalauji?
Ar nori sužinoti, kaip gali viską suspėti ir nepamiršti SAVĘS?
Ateik ir sužinok KAIP…

…KAIP tapti namų karaliene
KAIP atrasti laimės koeficientą
KAIP susidraugauti su savo minusais ir pasitikėti savimi
KAIP saugoti sveikatą ir būti energinga
KAIP rasti laiko pabūti su savimi ir ATSIPALAIDUOTI.

Visus atsakymus atskleis savo srities specialistai:

“Talentai ir džiaugsmas”
Andrė Amiya Pabarčiūtė – asmeninio ir dvasinio augimo mokymų centro „SoulACTION“ ir “Moters Magijos Mokyklos” įkūrėja, emocinio intelekto lavinimo instruktorė, lektorė, turinti daugiau nei 16 metų patirtį, santykių tobulinimo mokymų programos poroms „Amžinas medaus mėnuo“ autorė, muzikinio patyriminio projekto “AMIYA Inspiration” prodiuserė ir kūrėja, bestselerių autorė.

Inga Jablonskė – asmeninio ir dvasinio augimo mokymų centro „SoulACTION“ lektorė, aktyvi visuomenininkė, sėkminga verslininkė ir vadovė. Norėdama pasidalyti savo patirtimi, Inga sukūrė mokymų programą „Įkvėpimo dirbtuvės“, kur žaismingai išreiškia savo mūzą ir profesinius gebėjimus, įkvėptai kurdama situaciją, kurioje dalyviai skatinami žengti žingsnį savo norų realizavimo link.

„Laimės koeficientas”
Ignas Bakėjus – daugiavaikis tėtis, lektorius, motyvatorius, treneris, sporto ir sveikos gyvensenos judėjimo „MyHero!” vienas iš įkūrėjų ir idėjinis vadas, minčių generatorius, žmogus, kurio tikslas įkvėpti kitus gyvenimo pokyčiui.

“Moteriškumo galia”
Adrija Čepaitė-Palšauskienė – žiūrovams pažįstama iš televizijos serialų ir teatro scenų, akademiniame ir verslo pasaulyje žinoma kaip viena kvalifikuočiausių sceninės kalbos, iškalbos ir kalbinės raiškos mokytojų.

„Pamilk save”
Žydrūnas Sadauskas – unikalių metodikų treneris, kuris jau daugiau nei ketveri metai studijuoja ir taiko praktikoje įvairiausias metodikas, kurios leidžia per kiek įmanomą trumpesnį laiką nustatytį pagrindinius žmogaus charakterio parametrus. Žydrūno studijuotos Veidoskaitos, Profailingo ir kūno kalbos metodikos leidžia per 30 sekundžių nustatytį kritinius žmogaus charakterio parametrus. Šios metodikos taikomos personalo atrankoje, derybose, pardavimuose ir daugelyje kitų sričių!

„Sąmoninga mityba”
Monika Giedrienė – sveikos mitybos ir lieknėjimo mokyklos “Simple Steps” įkūrėja, seminarų vedėja, asmeninė lieknėjimo konsultantė.

„Namų karalienė”
Giedrė Bagdonienė – knygos „Tvarkos maniakės išpažintis“ autorė, efektyvaus namų tvarkymo konsultantė, seminarų lektorė, veido jogos trenerė, straipsnų periodiniuose leidiniuose autorė.

„Laiko šeimininkė”
Raminta Girdvainė – sertifikuota koučingo specialistė ir Points of You™ trenerė, Vilniaus universiteto lektorė. Rašo straipsnius ir tinklaraštį Tuesipakankamai.lt. Veda ir organizuoja įvairius ugdymo seminarus.

„Juoko joga”
Kristina Laučienė – saviugdos trenerė – sertifikuota ICU koučingo specialistė bei juoko jogos trenerė, savo vedamus užsiėmimus praturtinanti meditacijomis, judesio, juoko bei garso praktikomis. “Galiu perteikti tik tai, kuo pati gyvenu, kas manyje tampa tiesa. Juokas be priežasčių atvėrė mano kadaise išsigandusią ir liūdną širdį. Pasijaučiau išsilaisvinusi ir kvėpuoti tapo lengviau”.

“Maža didelė paslaptis: Aš – moteris”
Leonora BE YOU (Leonora Blekaitytė) – knygų autorė, asmeninių pokyčių konsultantė, sertifikuota NIA praktikos trenerė, meditacijų ir energetinių praktikų specialistė. Leonora yra diplomuota teisininkė ir psichologė, bet savo patirtį transformavusi į asmeninio tobulėjimo praktikas ir dvasinio tobulėjimo kelią, dažniau save įvardija sielų advokate. Jos asmeninis mokymosi ir tobulėjimo kelias tęsiasi jau daugiau nei 10 metų.

….STAIGMENA !!!

Šiuo metu bilietų kaina 28 eur. Likus savaitei iki renginio, bilietai brangs.
https://tickets.paysera.com/lt/event/ne-tobula-moteris
Bilietai grupėms:
Perkant 10 vnt. ir daugiau – kreiptis laimingosakys@gmail.com

 

Organizatorius pasilieka teisę keisti konferencijos programą.

DAUGIAU