New generation jazz

New generation jazz

Ketvirtadienio vakarą kviečiame praleisti AULA Blues klube, su puikiu jaunųjų džiazo muzikantų projektu „New generation jazz”

Ingrida Žiliūtė sėkmingai kuria vaidmenis Lietuvoje statomuose miuzikluose ir yra Miuziklo Mokyklos Elfų Teatre įkūrėja. Dalyvavo popmuzikos bei džiazo festivaliuose Anglijoje, Italijoje, Ispanijoje, Dubajuje (UAE), Denveryje (JAV), Moldavijoj, Ukrainoje ir Lietuvoje. Atlikėja taip pat žinoma iš televizijos projekto “Žvaigždžių vartai” (TV3) bei 2008 Eurovizijos finalo, kur pristatė dainą „You&I”, kurią prodiusavo Mario Basanov.

Kęstutis Pavalkis – jaunosios kartos džiazo muzikos atstovas, turintis ir klasikinės, ir džiazo muzikos akademinį išsilavinimą, daugelio respublikinių bei tarptautinių klasikinės muzikos konkursų Lenkijoje, Čekijoje, Prancūzijoje, Italijoje bei Lietuvoje laureatas, koncertavęs su Lietuvos valstybiniu simfoniniu, Lietuvos kameriniu orkestrais. Nuo 2005m. aktyviai koncertuoja su Nu-jazz grupe „2good”.

Jonas Lengvinas – Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademijos studentas, džiazo katedroje studijuoja mušamuosius instrumentus, dalyvauja įvairiuose konkursuose bei festivaliuose. Šiuo metu groja su grupėmis: Marijonas Mikutavičius, Liūdni Slibinai, Šiaulių Bigbendas. Yra įrašęs albumą su grupe Liūdni Slibinai – “Albumas Raginantis Tautą”.

Daugiau informacijos www.bluesclub.lt

DAUGIAU