New School – Fresh Meat“

New School – Fresh Meat“

Rudens sezoną „Freaks On Floor” pradeda kartu su gyvos muzikos klubu „Tamsta”. Spalio 1-osios dienos vakarą grupė „Freaks On Floor” visus gerbėjus, studentų bendruomenę bei miesto svečius kviečia į specialų vakarėlį, organizatorių pavadintą „New School – Fresh Meat”.

Grupės „Freaks On Floor” vardas jau keletą metų ryškiai matomas įvairių vakarėlių ir žinomų festivalių programose. Vaikinai senokai pelnė muzikos kritikų simpatijas bei susišlavė nemažai apdovanojimų. Šią vasarą džiaugsmo ir energijos iškrovos „fryksai” turėjo per akis – grupė išgyveno griausmingą debiutinio albumo „Freaky Wonder” pristatymo turą bei savo gerbėjams dovanojo pirmąjį vaizdo klipą dainai „Symphony about the Goodman”.

Nors grupės „frontmenas” Justinas Jarutis ir būgnininkas Rokas Beliukevičius muzikos industrijos pamokų ir savo sėkmės jau kuris laikas ieškojo Londone, grupė nepadarė kūrybinės pauzės ir vakarėlio metu ruošiasi pristatyti keletą naujų savo kūrinių.

„Vakarėlį pavadinome taip todėl, jog esame atviri naujai „mėsai” Vilniuje – rugsėjį grįžę studentai ir ypač pirmakursiai išalkę naujų potyrių. Nauji kūriniai įkvėpti įspūdžių iš Londono, todėl Tu privalai tai išgirsti vienas pirmųjų.”, – šypsosi grupės nariai.

Gitaromis, būgnais bei alternatyvaus „tūso” nuotaika apsiginklavę „Freaks On Floor” nariai į sceną žengs ne vieni. Vakarėlyje šmėžuos dainą „Work Hard” kartu įrašęs MC Home Production bei perspektyvus naujokas Swixmeister.

Debiutinį albumą „Freaky Wonder” grupės gerbėjai gali įsigyti tik „iDeal” prekinį vardą naudojančiose parduotuvėse, turinčiose „Apple” produktų salonus Lietuvoje (Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje).

Tamsta Club,
Subačiaus g. 11A, Vilnius

Pradžia: 2010 Spalio 01, Penktadienis – 21:30 val. Staliukų rezervacija:
dienos metu, telefonais (8-5)2124498, 861156496
klubo darbo dienomis nuo 17 val. telefonais 861688300, 869836121,arba el. paštu: club@tamsta.com

DAUGIAU